Gwiazdy na premierze filmu „Serce nie sługa”: Paulina Sykut, Agnieszka Hyży, Ewa Chodakowska, Kasia Skrzynecka

Serce nie sługa

Serce nie sługa

Premiera komedii Serce nie sługa

4 października odbyła się uroczysta premiera nowej polskiej komedii romantycznej Serce nie sługa. Jest to uroczy film o poszukiwaniu miłości, z zabawnym i przejmującym spojrzeniem na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają:

Daria i Filip – główni bohaterowie filmu – znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny Piotruś Pan i łamacz damskich serc. Po kolejnej upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko? A przede wszystkim – czy może trwać wiecznie? – czytamy o filmie w opisie dystrybutora.

W komedii pojawiła się plejada polskich artystów : Borys Szyc, Paweł Domagała, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Mateusz Damięcki, Zuzanna Grabowska, Ewa Chodakowska, Patricia Kazadi, Mesajah.

Oprócz głównych aktorów na premierze pojawiło się sporo gwiazd: Agnieszka Hyży, Agnieszka Sienkiewicz, Małgorzata Pieczyńska, Ania Dąbrowska, Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, Szymon Majewski, Nina Terentiew.

Zdjęcia w galerii.

Gwiazdy na wystawie Arcadiusa Maurtiza: Agnieszka Kaczorowska, Olga Kalicka, Joanna Racewicz

Gwiazdy na ELLE Syle Awards 2018: Magda Mołek, Natalia Klimas, Daria Zawiałow, Marieta Żukowska

Gwiazdy na pokazie Evy Minge: Paula Tumala, Anna Jurksztowicz, Majka Jeżowska, Alicja Ruchała


Agnieszka Hyży – Serce nie sługa, premiera filmu

Agnieszka Hyży – Serce nie sługa, premiera filmu

Paulina Sykut – Serce nie sługa, premiera filmu

Paulina Sykut – Serce nie sługa, premiera filmu

Ewa Chodakowska – Serce nie sługa, premiera filmu

Ewa Chodakowska – Serce nie sługa, premiera filmu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×