Roxie Węgiel wpadła na event i przyćmiła wszystkie gwiazdy! Nawet Małgorzata Socha nie wywołała takiego poruszenia wśród fanów!

Roksana Węgiel Apart

Roksana Węgiel na imprezie marki biżuteryjnej przyćmiła plejadę gwiazd! Fani nie odstępowali nastoletniej piosenkarki ani na krok!

Dzień Matki obfituje w masę imprez okolicznościowych. 26 maja jedna z popularnych marek biżuteryjnych zorganizowała imprezę dla najmłodszych. Podczas wydarzenia zaprezentowano kolekcję zegarków dla dzieci, które promowała cała plejada gwiazd. Na weekendowym evencie nie zabrakło ambasadorek marki – Małgorzaty SochyMarty Żmudy Trzebiatkowskiej czy Katarzyny Sokołowskiej. Najwięcej emocji wzbudziła jednak obecność Roksany Węgiel.

14-latka od kiedy tylko zadebiutowała w The Voice Kids zyskała gigantyczne grono młodych fanów, których nie mogło zabraknąć na ostatniej imprezie. Roksana po swoim występie została błyskawicznie otoczona wianuszkiem młodych wielbicieli, z którymi żywo rozmawiała, rozdawała autografy i pozowała do zdjęć. O jej uwagę zabiegał każdy młody uczestnik wydarzenia, w końcu okazja do spotkania takiej gwiazdy na żywo zdarza się niezwykle rzadko, bowiem Roxie jest obecnie mocno zapracowana. Lada dzień do sklepów trafi jej debiutancki album, do tego dochodzą koncerty i promowanie Eurowizji Junior 2019, która już w listopadzie odbędzie się w Gliwicach.

Roksana swoją obecnością na dzisiejszej imprezie cieszyła się gigantycznym zainteresowaniem, co z pewnością szczególnie ucieszyło organizatorów imprezy. Takiego poruszenia wśród gości nie wywołały nawet topowe aktorki serialowe, być może ze względu na target zaproszonych gości 🙂

Zobacz: Roksana Węgiel nie zawiodła! Okładka płyty “Roxie” to dzieło na skalę światową!

Zobacz: Strój Roksany Węgiel na Eurowizji 2019 powala na kolana! W telewizji pokazali tylko nudną górę, za to dół… Petarda!

Zobacz: Eurowizja 2019: Roksana Węgiel zepchnięta na margines! Konkurs jeszcze się nie zaczął, a jest już pierwszy skandal!


Roksana Węgiel – impreza z okazji Dnia Matki

Roksana Węgiel – impreza z okazji Dnia Matki

Roksana Węgiel – impreza z okazji Dnia Matki

Roksana Węgiel – impreza z okazji Dnia Matki

Roksana Węgiel – impreza z okazji Dnia Matki

Roksana Węgiel – impreza z okazji Dnia Matki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×