Szukaj

Gwiazdy na premierze filmu “Podatek od miłości”: Magdalena Różczka, Małgorzata Rozenek, Kayah, Agnieszka Hyży, Majka Jeżowska

Premiera filmu Podatek od miłości

22 stycznia wieczorową porą odbyła się uroczysta premiera nowej produkcji TVN – Podatek od miłości. W rolach głównych cała plejada gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok. Z kolei piosenkę przewodnią wykonuje duet Kayah i Grzegorz Hyży.

Podatek od miłości to przewrotna komedia romantyczna o miłości, która może spotkać każdego i wszędzie, nawet w Urzędzie Skarbowym. Przekonają się o tym Klara i Marian, których połączy… afera podatkowa. Jak się okazuje strzała Amora dosięgnie ich w najmniej oczekiwanym momencie.

Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się w sobie. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie? – tak zapowiada film jego dystrybutor kinowy.

Na premierze nie mogło zabraknąć aktorów grających w produkcji, a także wielu znamienitych gwiazd TVN. Zatem na czerwonym dywanie swoim blaskiem zaświeciły: Małgorzata Rozenek, Majka Jeżowska, Karolina Nowakowska, Ewa Gawryluk, Misiek Koterski, Marcela Leszczak, Agnieszka Hyży, Beata Sadowska, Gosia Baczyńska, Łukasz Jakóbiak i wielu innych.

Zdjęcia w galerii.

WOJNA! Małgorzata Rozenek nie boi się SMS-ów, którymi straszył ją Wojewódzki! Wyciąga asa z rękawa! Dysponuje ekscytującą korespondencją Renulki z żonatym kochankiem!

Gwiazdy na rozdaniu nagród SAG Awards 2018: Halle Berry, Margot Robbie, Kate Hudson, Nicole Kidman, Lupita Nyong’o [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy na premierze filmu „Atak paniki”: Anna Kalczyńska, Joanna Liszowska, Katarzyna Warnke, Magdalena Lamparska [DUŻO ZDJĘĆ]


Czy masz zamiar pójść na ten film do kina?

×