Szukaj

Gwiazdy na premierze filmu „Podatek od miłości”: Magdalena Różczka, Małgorzata Rozenek, Kayah, Agnieszka Hyży, Majka Jeżowska

Podatek od miłości obsada gwiazdy premiera

Premiera filmu Podatek od miłości

22 stycznia wieczorową porą odbyła się uroczysta premiera nowej produkcji TVN – Podatek od miłości. W rolach głównych cała plejada gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok. Z kolei piosenkę przewodnią wykonuje duet Kayah i Grzegorz Hyży.

Podatek od miłości to przewrotna komedia romantyczna o miłości, która może spotkać każdego i wszędzie, nawet w Urzędzie Skarbowym. Przekonają się o tym Klara i Marian, których połączy… afera podatkowa. Jak się okazuje strzała Amora dosięgnie ich w najmniej oczekiwanym momencie.

Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się w sobie. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie? – tak zapowiada film jego dystrybutor kinowy.

Na premierze nie mogło zabraknąć aktorów grających w produkcji, a także wielu znamienitych gwiazd TVN. Zatem na czerwonym dywanie swoim blaskiem zaświeciły: Małgorzata Rozenek, Majka Jeżowska, Karolina Nowakowska, Ewa Gawryluk, Misiek Koterski, Marcela Leszczak, Agnieszka Hyży, Beata Sadowska, Gosia Baczyńska, Łukasz Jakóbiak i wielu innych.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: WOJNA! Małgorzata Rozenek nie boi się SMS-ów, którymi straszy ją Kuba Wojewódzki! Wyciąga asa z rękawa! Zapowiada, że ujawni dowody na romans Renaty z żonatym mężczyzną!

Zobacz: Gwiazdy na rozdaniu nagród SAG Awards 2018: Halle Berry, Margot Robbie, Kate Hudson, Nicole Kidman, Lupita Nyong’o [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobacz: Gwiazdy na premierze filmu “Atak paniki”: Anna Kalczyńska, Joanna Liszowska, Katarzyna Warnke, Magdalena Lamparska [DUŻO ZDJĘĆ]


Małgorzata Rozenek - Podatek od miłości, premiera filmu

Małgorzata Rozenek - Podatek od miłości, premiera filmu

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Podatek od miłości, premiera filmu

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Podatek od miłości, premiera filmu

Kayah - Podatek od miłości, premiera filmu

Kayah - Podatek od miłości, premiera filmu

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×