Szukaj

Gwiazdy na hucznej premierze „Once upon a time in Hollywood”: Brad Pitt, Leonadro DiCaprio, Britney Spears, Rafał Zawierucha

Brad Pitt, Leonadro DiCaprio, Britney Spears... Gwiazdy pojawiły się na amerykańskiej premierze Once upon time in Hollywood, która odbyła się w Los Angeles. Zobacz, jakie kreacje wybrały z tej okazji. 

Gwiazdy na premierze w Hollywood

Once upon time in Hollywood Quentina Tarantino, to jedna z bardziej wyczekiwanych produkcji filmowych. Nic więc dziwnego, że po debiucie podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2019, która oprócz głównych bohaterów, na czerwonym dywanie zgromadziła największe gwiazdy, nadszedł czas na amerykańską premierę, która odbyła się w poniedziałkowy wieczór w Los Angeles.

Nie brakowało wymyślnych kreacji i stylizacji gwiazd, które z daleka przyciągały oko. O uwagę fotoreporterów walczyli m.in. Brad Pitt, Margot Robbie, Leonardo DiCaprio, Vanessa Hudgens, Chris Hemsworth, Snoop Dogg, Adriana Lima, Britney Spears.

Na premierze obecny był także Rafał Zawierucha. Polak, który wśród gwiazd pojawił się w Cannes, w Hollywood gościł nieprzypadkowo. Aktor wcielił się bowiem w rolę Romana Polańskiego. 

Zdjęcia w galerii.

O czym jest film Once upon time in Hollywood?

Nowy film Quentina Tarantino opowiada historię, która osadzona jest w Los Angeles u schyłku lat 60. Głównym bohaterem jest Rick Dalton (Leonardo DiCaprio), który od zawsze marzył o karierze na wielkim ekranie. W tym samym czasie Hollywood zaczyna opanowywać kultura hipisowska. Aktor planuje wyjechać do Włoch. Podczas podróży postanawia towarzyszyć mu kumpel i dubler, Cliff Booth (Brad Pitt). Wszystkie plany krzyżują się przez sąsiadkę Daltona, którą jest Sharon Tate (Margot Robbie).

Co z tego wyniknie? Polscy widzowie będą mogli o tym przekonać się już wkrótce. Polska premiera jest bowiem zaplanowana sierpień.

Zobacz: Cannes 2019: Brad Pitt i Leonardo DiCaprio podczas premiery podbili czerwony dywan. Humory tego wieczoru niezwykle im dopisywały

Zobacz: Pojawił się oficjalny zwiastun nowego filmu Quentina Tarantino! Rolę Romana Polańskiego zagrał Rafał Zawierucha! Dziś wielka premiera w Cannes! [WIDEO]

Zobacz: Wielkie rozczarowanie? Do sieci trafił trailer filmu „Once Upon a Time in Hollywood”. Fani są wściekli! [WIDEO]

 

 


Brad Pitt, Margot Robbie i Leonardo DiCaprio - premiera filmu Once Upon a Time... in Hollywood

Brad Pitt, Margot Robbie i Leonardo DiCaprio - premiera filmu Once Upon a Time... in Hollywood

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio - premiera filmu Once Upon a Time... in Hollywood

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio - premiera filmu Once Upon a Time... in Hollywood

Leonardo DiCaprio - premiera filmu Once Upon a Time... in Hollywood

Leonardo DiCaprio - premiera filmu Once Upon a Time... in Hollywood

×