Cannes 2019: Brad Pitt i Leonardo DiCaprio podczas premiery „Once upon a time in Hollywood” podbili czerwony dywan. Humory tego wieczoru niezwykle im dopisywały

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio we wtorkowy wieczór pojawili się podczas premierowego pokazu Once upon a time in Hollywood w Cannes 2019. Zobacz jak się zaprezentowali na czerwonym dywanie.

Festiwal Filmowy w Cannes 2019 trwa dopiero ósmy dzień. We wtorkowy wieczór dla wielbicieli kina przygotowano jednak nie lada gratkę. Odbyła się premiera długo wyczekiwanego film Quentina Tarantino – Once upon a time in Hollywood.

To właśnie ona do Francji przywiodła największe gwiazdy Hollywood –  w tym Brada Pitta i Leonardo DiCaprio. Trzeba przyznać, że panowie, którzy uznawani są za jednych z najprzystojniejszych aktorów na świecie, tego wieczoru zaprezentowali się wyśmienicie.

Obaj wybrali bowiem idealnie skrojone garnitury: Leonardo w kolorze granatowym, Brad w odcieniu czerni. Połączyli je z muszkami i eleganckimi butami. Aktorzy, którzy pojawili się w otoczeniu pozostałych członków obsady, z uśmiechami na twarzach pozowali na czerwonym dywanie. Co stało za ich doskonałym nastrojem? Możemy tylko przypuszczać, że związek z tym miały kobiety.

Wiadomo bowiem, że Brad Pitt od niedawna jest oficjalnie wolny. Ostatecznie rozwiódł się z Angeliną Jolie, z którą przez ostatnie lata spotykał się na sali sądowej. Teraz więc może w pełni zaangażować się w nową relację. Czy jego kolejną wybranką jest Jennifer Aniston? Chociaż oficjalnie obie stron temu zaprzeczają, kolorowa prasa non stop serwuje coraz to nowe informacje na ten temat.

Pomimo tego, że życie uczuciowe Pitta jest nadal wielką niewiadomą, pewne jest, że Leonardo DiCaprio jest w szczęśliwym związku z przepiękną modelką Camilą Morrone. Para spotyka się od dłuższego czasu i regularnie stanowi obiekt zainteresowania paparazzi.

Zobacz: Pojawił się oficjalny zwiastun „Once upon a time in Hollywood” Quentina Tarantino! Rolę Romana Polańskiego zagrał Rafał Zawierucha! Dziś wielka premiera w Cannes! [WIDEO]

Zobacz: Premiera „Once upon a time in Hollywood” w Cannes 2019 z udziałem gwiazd: Brad Pitt, Margot Robbie, Leonardo DiCaprio, Rafał Zawierucha

Zobacz: Cannes 2019. Spotkanie przepięknych ambasadorek marki L’Oréal Paris: Grażyny Torbickiej i Andie MacDowell. Te stylizacje są fenomenalne!


Brad Pitt, Leonardo DiCaprio - Premiera Once upon a time in Hollywood, Cannes 2019

Brad Pitt, Leonardo DiCaprio - Premiera Once upon a time in Hollywood, Cannes 2019

Brad Pitt - Once upon a time in Hollywood

Brad Pitt - Once upon a time in Hollywood

Brad Pitt - w czarnym garniturze,  Once upon a time in Hollywood

Brad Pitt - w czarnym garniturze,  Once upon a time in Hollywood

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×