Szukaj

Jennifer Aniston dla Brada Pitta odmłodniała o 30 lat! Jej luksusowa metamorfoza to jakieś szaleństwo!

Oficjalne potwierdzenie plotek o ponownym zejściu się Jennifer Aniston i Brada Pitta to jedynie kwestia czasu. Zagraniczne media właśnie podały, że aktorka wydała fortunę na zabiegi upiększające, by wyglądać jak 20-latka! Nie zrobiła tego jednak tylko dla siebie, ważną rolę odegrał jej ukochany!
Brad Pitt i Jennifer Aniston biorą ślub

O Jennifer Aniston w ostatnim czasie znów jest wyjątkowo głośno. Nie dość, że aktorka wraca na wielki ekran i pracuje obecnie na planie nowej produkcji, to zaczęło jej się wieść w życiu prywatnym. Od prawie dwóch lat, tj. od rozwodu z Justinem Theroux, aktorka była singielką i – jeśli wierzyć amerykańskim tabloidom – nieszczęśliwą singielką. Tym bardziej ucieszyła się, kiedy na jej drodze znów stanął Brad Pitt.

Ponoć aktorzy spotykają się już od kilu miesięcy, a nie ujawniają tego oficjalnie, ze względu na toczącą się sprawę rozwodową mężczyzny z Angeliną Jolie. Mogłoby to bowiem wpłynąć na jego niekorzyść, a co za tym idzie, ograniczeniem praw rodzicielskich nad siedmiorgiem dzieci. W tajemnicy więc spotykają się, telefonują i układają sobie życie na nowo. Aktorce ponoć tak zależy na Bradzie, że chce mu się podobać tak bardzo jak wtedy, kiedy wzięli ślub:

Jen musiała ciężko pracować, aby utrzymać formę, a po ponownym zejściu się z Bradem wiedziała, że ​​musi jeszcze bardziej wzmocnić swoją pozycję i przypomnieć mu, dlaczego jest znana z bycia jedną z najgorętszych aktorek w Hollywood – czytamy na łamach Life&Style.

Pomóc miały jej w tym bowiem liczne zabiegi upiększające, na które wydała horrendalną kwotę:

W ciągu ostatnich kilku miesięcy przeszła drogie, nieinwazyjne zabiegi, aby jej ciało wyglądało tak, jak w wieku dwudziestu lat.

Amerykańscy dziennikarze informują, że przeszła zabieg modelowania sylwetki, lifting ciała, niskopoziomową terapię laserową, w celu rozbicia komórek tłuszczowych i wiele, wiele innych. Za wszystko miała bowiem zapłacić… milion dolarów!

Sekret jej perfekcyjnego wyglądu nie tkwi więc chyba w treningach i diecie, a pieniążkach. 😉

Zobacz: Brad Pitt kupił prezent dla Jennifer Aniston z okazji ślubu! Jego hojność nie zna granic!

Zobacz: Ślubu Brada Pitta i Jennifer Aniston nic nie przebije! Do sieci wyciekły najdrobniejsze szczegóły, nawet data i miejsce!

Zobacz: Jennifer Aniston na planie “Murder Mystery”. Netflix wypuścił pierwsze zdjęcia i rozgrzał internet do czerwoności!


Angelina Jolie czy Jennifer Aniston? Która bardziej pasowała do Brada Pitta?

×