Jennifer Aniston dla Brada Pitta odmłodniała o 30 lat! Jej luksusowa metamorfoza to jakieś szaleństwo!

Brad Pitt i Jennifer Aniston biorą ślub

Brad Pitt i Jennifer Aniston biorą ślub

Oficjalne potwierdzenie plotek o ponownym zejściu się Jennifer Aniston i Brada Pitta to jedynie kwestia czasu. Zagraniczne media właśnie podały, że aktorka wydała fortunę na zabiegi upiększające, by wyglądać jak 20-latka! Nie zrobiła tego jednak tylko dla siebie, ważną rolę odegrał jej ukochany!

O Jennifer Aniston w ostatnim czasie znów jest wyjątkowo głośno. Nie dość, że aktorka wraca na wielki ekran i pracuje obecnie na planie nowej produkcji, to zaczęło jej się wieść w życiu prywatnym. Od prawie dwóch lat, tj. od rozwodu z Justinem Theroux, aktorka była singielką i – jeśli wierzyć amerykańskim tabloidom – nieszczęśliwą singielką. Tym bardziej ucieszyła się, kiedy na jej drodze znów stanął Brad Pitt.

Ponoć aktorzy spotykają się już od kilu miesięcy, a nie ujawniają tego oficjalnie, ze względu na toczącą się sprawę rozwodową mężczyzny z Angeliną Jolie. Mogłoby to bowiem wpłynąć na jego niekorzyść, a co za tym idzie, ograniczeniem praw rodzicielskich nad siedmiorgiem dzieci. W tajemnicy więc spotykają się, telefonują i układają sobie życie na nowo. Aktorce ponoć tak zależy na Bradzie, że chce mu się podobać tak bardzo jak wtedy, kiedy wzięli ślub:

Jen musiała ciężko pracować, aby utrzymać formę, a po ponownym zejściu się z Bradem wiedziała, że ​​musi jeszcze bardziej wzmocnić swoją pozycję i przypomnieć mu, dlaczego jest znana z bycia jedną z najgorętszych aktorek w Hollywood – czytamy na łamach Life&Style.

Pomóc miały jej w tym bowiem liczne zabiegi upiększające, na które wydała horrendalną kwotę:

W ciągu ostatnich kilku miesięcy przeszła drogie, nieinwazyjne zabiegi, aby jej ciało wyglądało tak, jak w wieku dwudziestu lat.

Amerykańscy dziennikarze informują, że przeszła zabieg modelowania sylwetki, lifting ciała, niskopoziomową terapię laserową, w celu rozbicia komórek tłuszczowych i wiele, wiele innych. Za wszystko miała bowiem zapłacić… milion dolarów!

Sekret jej perfekcyjnego wyglądu nie tkwi więc chyba w treningach i diecie, a pieniążkach. 😉

Zobacz: Brad Pitt kupił prezent dla Jennifer Aniston z okazji ślubu! Jego hojność nie zna granic!

Zobacz: Ślubu Brada Pitta i Jennifer Aniston nic nie przebije! Do sieci wyciekły najdrobniejsze szczegóły, nawet data i miejsce!

Zobacz: Jennifer Aniston na planie “Murder Mystery”. Netflix wypuścił pierwsze zdjęcia i rozgrzał internet do czerwoności!


Jennifer Aniston pozuje dla Harper's Bazaar

Jennifer Aniston pozuje dla Harper's Bazaar

Jennifer Aniston na premierze filmu Dumplin

Jennifer Aniston na premierze filmu Dumplin

Jennifer Aniston pokazała sutki na sesji do ELLE

Jennifer Aniston pokazała sutki na sesji do ELLE

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×