Szukaj

Rafał Zawierucha na czerwonym dywanie. W Cannes zadebiutował u boku największych światowych gwiazd

Rafał Zawierucha pojawił się na premierze Once upon a time in Hollywood podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2019. Tym samym potwierdził, że w najnowszej produkcji Tarantino, wcieli się w postać Romana Polańskiego.

Rafał Zawierucha w Cannes

Festiwal Filmowy w Cannes 2019 trwa już osiem dni. W tym czasie na czerwonym dywanie błyszczała spora ekipa polskich gwiazd. Pojawili się m.in. ambasadorka L’Oréal Paris Grażyna Torbicka, modelka Anja Rubik czy reżyser Paweł Pawlikowski. We wtorkowy wieczór dołączył do nich Rafał Zawierucha

Aktor, w otoczeniu największych światowych gwiazd, wybrał się na premierę Once upon a time in Hollywood. Na swój debiut podczas festiwalu wybrał klasycznie prostą, a jednocześnie elegancją stylizację. Przed obiektywami fotoreporterów zaprezentował się w eleganckim garniturze, do którego dopasował niemniej szykowną białą koszulę, rezygnując tym samym z krawata czy muszki. Stylizację uzupełnił ciemnymi butami.

Trzeba przyznać, że zaprezentował się świetnie.

Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego 

Tego samego dnia do sieci trafił kolejny zwiastun nowego filmu Tarantino. Dzięki temu, że czujni widzowie dopatrzyli się w nim scen z udziałem polskiego aktora, pewne jest że w produkcji się pojawi i wcieli się w rolę Romana Polańskiego. Tym samym wiadomo, że wystąpi u boku takich gwiazd jak m.in. Brad Pitt, Margot Robbie, Leonardo DiCaprio.

Chociaż Zawierucha w zapowiedzi wystąpił tylko raz i to w krótkim ujęciu, polscy widzowie mają apetyt na więcej. By go nasycić będą musieli poczekać jednak do lata. Dopiero wtedy film oficjalnie trafi do kin.

 

 

 

Zobacz: Cannes 2019: Brad Pitt i Leonardo DiCaprio podczas premiery „Once upon a time in Hollywood” podbili czerwony dywan. Humory tego wieczoru niezwykle im dopisywały

Zobacz: Premiera „Once upon a time in Hollywood” w Cannes 2019 z udziałem gwiazd: Brad Pitt, Margot Robbie, Leonardo DiCaprio, Rafał Zawierucha

Zobacz: Cannes 2019. Spotkanie przepięknych ambasadorek marki L’Oréal Paris: Grażyny Torbickiej i Andie MacDowell. Te stylizacje są fenomenalne!


Rafał Zawierucha - premiera Once upon a time in Hollywood, Cannes 2019

Rafał Zawierucha - premiera Once upon a time in Hollywood, Cannes 2019

Rafał Zawierucha na czerwonym dywanie, Cannes 2019

Rafał Zawierucha na czerwonym dywanie, Cannes 2019

Rafał Zawierucha macha do fotoreporterów, Cannes 2019

Rafał Zawierucha macha do fotoreporterów, Cannes 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×