Szukaj

Gwiazdy na otwarciu Off Camera 2017: Monika Olejnik, Ewa Drzyzga, Magda Steczkowska, Łukasz Jakóbiak

Netia Off Camera 2017 otwarcie

Netia Off Camera 2017 otwarcie

Festiwal Netia Off Camera 2017 rozpoczęty

Tegoroczna edycja festiwalu Off Camera 2017 jest już dziesiątą, która odbywa się w Krakowie. Pierwsza miała miejsce w 2007 roku, od tamtego czasu wydarzenie niezmiennie otwiera filmowy maj w mieście królów. Tuż po niej czeka w kolejce rozpoczynający się 17 maja Festiwal Muzyki Filmowej, który, co zabawne, również obchodzi w tym roku dekadę istnienia.

Na inauguracji Off Camery 2017 pojawiło się sporo ważnych osobistości. Wśród gości na czerwonym dywanie pojawili się, między innymi: Ewa Drzyzga, Andrzej Sołtysik, Viola Piekut, Olivier Janiak czy Magda Steczkowska

Szczególnie pięknie prezentowała się Monika Olejnik, która na inauguracji imprezy pojawiła się ze swoim partnerem, Tomaszem Ziółkowskim. Jej kreacja wzbudziła falę zachwytów i uśmiechów. Dziennikarka miała na sobie garnitur, świetnie podkreślający jej sylwetkę; na materiale nadrukowano dużymi, różowymi literami charakterystyczne logo Barbie. Czarne dodatki przełamywały zgrabnie słodycz różu i całość prezentowała się naprawdę fenomenalnie.

Zobaczcie w jakich strojach gwiazdy świętowały otwarcie festiwalu!

Zobacz: Kreacje gwiazd na gali Fryderyki 2017: Magdalena Boczarska, Bovska, Margaret, Natalia Nykiel [DUŻO ZDJĘĆ]

Monika Olejnik - Netia Off Camera 2017, otwarcie

Monika Olejnik – Netia Off Camera 2017, otwarcie

Łukasz Jakóbiak - Netia Off Camera 2017, otwarcie

Łukasz Jakóbiak – Netia Off Camera 2017, otwarcie


Wolisz Warszawę czy Kraków?

×