Gwiazdy na kolacji powitalnej Mistera Polski 2019: Jakub Kucner, Olga Buława, Agnieszka Drewnicka

Mister Polski 2019 kolacja powitalna

Mister Polski 2019 kolacja powitalna

Już 6 listopada poznamy Mistera Polski 2019. Wszyscy kandydaci od kilku dni są w Warszawie na zgrupowaniu, gdzie wzięli udział m.in. w uroczystej kolacji w restauracji Les Amis. Na spotkaniu nie zabrakło gwiazd. Zobacz, kto się pojawił.

Już niebawem dowiemy się kto zostanie najprzystojniejszym mężczyzną w kraju, ale przedtem kandydatów czeka jeszcze kilka wspólnych spotkań.

W Hotelu Mistral w Markach rozpoczęło się zgrupowanie finalistów konkursu „Mister Polski 2019”. Takie spotkania są nie tylko etapem przygotowań ale również integracją kandydatów. Pierwszym punktem programu zgrupowania była kolacja powitalna w restauracji Les Amis. Na kolacji, oprócz przystojniaków pojawiło się także wiele znanych osób, na których czele stała menadżerka gwiazd Aldona Wleklak.

Zobacz: Mister Polski 2019. Oto wszyscy kandydaci! Wybraliśmy 10 najprzystojniejszych

Nie sposób było nie dostrzec obecnej Miss Polski, Olgi Buławy i Mistera Polski 2017 – Jakuba Kucnera. Finalistów wspierała najpiękniejsza gwiazda disco-polo czyli Agnieszka Drewnicka z zespołu „Exaited”. Na ściance pozowała także Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, zwycięzcy kontrowersyjnego show „Love Island. Wyspa Miłości”. Przy stole zasiadła Ewa Czaplińska – Miss Polski 2001, która obecnie jest menadżerem restauracji, w której odbyła się kolacja.

Swoją obecnością zaszczyciła tancerka Lenka Klimentowa, która wraz z Mateuszem Szymkowiakiem poprowadzi 6 listopada w Teatrze Capitol w Warszawie galę finałową. Natomiast choreografią występów 28 kandydatów zajęła się właśnie Sylwia Madeńska, tancerka na co dzień.

Zobacz: Znani przystojniacy na imprezie „ELLE Men”: Rafał Maślak, Michał Baryza, Mateusz Gessler, Maciej Musiałowski


Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak – Kolacja powitalna Mister Polski 2019

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak – Kolacja powitalna Mister Polski 2019

Agnieszka Drewnicka – Kolacja powitalna Mister Polski 2019

Agnieszka Drewnicka – Kolacja powitalna Mister Polski 2019

Olga Buława – Kolacja powitalna Mister Polski 2019

Olga Buława – Kolacja powitalna Mister Polski 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×