Szukaj

Gwiazdy na imprezie u Magdy Gessler: Ewa Kasprzyk, Lara Gessler, Joanna Racewicz

Finał plebiscytu Magdy Gessler Poziomki 2018/2019

Wybitna polska restauratorka Magda Gessler, kreatorka gustu i smaku wszystkich Polaków, już po raz piąty nagrodziła najlepszych restauratorów i hotelarzy w Polsce nagrodami zwanymi Poziomkami. Wszystkich laureatów Magda umieściła w swojej książce Poziomki 2018/2019. Jest to przewodnik po najlepszych w Polsce restauracjach i hotelach dla par, rodzin i singli.

Magda radzi wszystkim osobom będącym w podróży służbowej, na wakacjach, czy na spotkaniu z przyjaciółmi. Dzięki książce wiemy co wybrać, aby nie płacić dużo za jedzenie oraz spanie, a przy tym spędzić czas w najlepszych luksusach. Zatem jeżeli zobaczycie na restauracji czy hotelu symbol Poziomki, to znaczy, że trafiliście pod dobry adres na gastronomicznej i hotelarskiej mapie Polski. Gwarancja wyboru według samej Magdy Gessler.

Na imprezę promującą przewodnik, Magda zaprosiła swoją piękną córkę Larę Gessler, aktorkę Ewę Kasprzyk oraz  dziennikarkę Joannę Racewicz.

Zdjęcia w galerii.

Celebryci na premierze filmu o zespole Queen: Iwona Węgrowska, Sławomir i Kajra, Dominika Gwit, Izabela Trojanowska

Ale z niej kusicielka! Edyta Górniak w dwóch miniówkach na koncercie. Co jedna to krótsza!

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]


Magda Gessler - Poziomki 2018

Magda Gessler - Poziomki 2018

Ewa Kasprzyk - Poziomki 2018

Ewa Kasprzyk - Poziomki 2018

Lara Gessler - Poziomki 2018

Lara Gessler - Poziomki 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×