Gwiazdy na konferencji prasowej marki. Kasia Warnke o kulach, Gosia Ohme, Gabriela Muskała, Anna Maria-Sieklucka. Pojedynek na piękne kreacje

Konferencja prasowa marki modowej

Konferencja prasowa marki modowej

Plejada gwiazd na konferencji prasowej marki kosmetycznej. Katarzyna Warnke, Małgorzata Ohme, Gabriela Muskała, Anna-Maria Sieklucka. Zdjęcia z imprezy.

W poniedziałek wieczorem jedna z marek kosmetycznych zorganizowała konferencję prasową, na której nie zabrakło gwiazd z pierwszych stron gazet. Jak zawsze, królowały piękne kreacje. Które sławy pojawiły się na imprezie? Jak się zaprezentowały?

Przedstawimy zdjęcia, które wykonali dziś fotoreporterzy.

Konferencja prasowa marki kosmetycznej. Jak wyglądały gwiazdy?

Katarzyna Warnke, Małgorzata Ohme, Gabriela Muskała, Anna-Maria Sieklucka, Maja Sablewska, Marta Gąska, Żaklina Ta Dinh – to tylko niektóre ze sław, które udało się sfotografować. Zwróciliśmy uwagę na kilka kreacji.

Warnke przyszła na event w płaszczu i długiej czarnej sukni. Ohme – w zielonym komplecie: marynarce i spodniach. Jej look uzupełniały obcisła bluzka i zielone szpilki. Sieklucka świetnie wyglądała w białym komplecie, pod który ubrała top w tym samym kolorze. Specjalnie rozpięła marynarkę, by wyeksponować mięśnie brzucha. Muskała, która cieszy się związkiem ze Zbigniewem Zamachowskim, wybrała na tę okazję czarny garnitur. Zdjęcia wszystkich wymienionych pań zobaczycie w galerii.

Katarzyna Warnke chodziła o kulach. Dlaczego?

Kasia, która dopiero co rozstała się z Piotrem Stramowskim, w trakcie eventu poruszała się o kulach.

Wszystko przez to, że niedawno przez uraz wylądowała w szpitalu, gdzie założono jej ortezę.

Nóżka w galarecie RAZ. Teraz ortezka, kule, rehabilitacja… I już niedługo NÓWKA SZTUKA NIE-ŚMIGANA! Pozdrawiam wszystkich niedomagających – kilka tygodni temu napisała pod zdjęciem z placówki służby zdrowia.

Więcej przeczytacie o tym tutaj.


Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Gabriela Muskała

Gabriela Muskała

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×