Czy one się umówiły? Gwiazdy „TzG” promują nowy sezon w identycznych stylizacjach. Janachowska, Bieniuk, Małysz…

Gwiazdy promują Taniec z gwiazdami

Gwiazdy promują Taniec z gwiazdami

Oliwia Bieniuk, Izabela Janachowska, Andrzej Piaseczny... Gwiazdy promują 12. edycję programu Taniec z gwiazdami. Zobaczcie zdjęcia.

Taniec z gwiazdami 12  pod koniec sierpnia zadebiutuje na ekranach Polsatu. W tej edycji przygotowano kilka zmian. Wśród nich warto wspomnieć o nowej prowadzącej, którą została ekspertka ślubna, a także tancerka, Izabela Janchowska. W rozmowie z Party powiedziała, że nie boi się zmiany, bo dojrzewała do niej od jakiegoś czasu. Nie spodziewała się jednak, że jej transfer wywoła aż tyle emocji:

Od jakiegoś czasu dojrzewałam do zmian. Czułam, że są mi potrzebne, żeby dalej się rozwijać. Nie ukrywam, że jest to ważny moment w moim życiu i karierze. Nie spodziewałam się tylko jednego — że mój transfer wywoła aż tyle emocji. Również u mnie. Kiedy ogłoszono, że dołączyłam do ekipy Polsatu, tak mnie przytłoczył medialny szum, że ze stresu na cały dzień schowałam się w domu pod kołdrą!

Zmieni się też skład jury. Do grona oceniających dołączył Andrzej Piaseczny, który także rozpoczął współpracę z Polsatem. Wcześniej był związany z TVP, gdzie był trenerem formatów z serii The Voice. 

Jesienna ramówka Polsatu 2021 – Gwiazdy promują Taniec z gwiazdami 12

W nadchodzącej edycji Tańca z gwiazdami pojawi się sporo znanych osób. Niektórzy są doświadczeni w występowaniu przed kamerami, inni będą dopiero debiutować.

W tej drugiej grupie jest Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, która nie tylko trenuje w pocie czoła i skupia się na treningach, ale także znajduje czas, by brać udział w nowych projektach. Niedawno wystąpiła w horrorze produkcji Daniela Rusina, znanego lepiej jako Reżyser Życia, Licho nie śpi. Chociaż do sieci na razie trafił jedynie zwiastun, już zbiera dobre recenzje.

Oprócz nastolatki, do walki o Kryształową Kulę staną także: Denis Urubko, Sylwia Bomba, Kinga Sawczuk, Magdalena Kajra Kajrowicz, Radek Liszewski, Piotr Mróz, Wojciech Węcławowicz, Łukasz „Juras” Jurkowski i Izabela Małysz. Emisja pierwszego odcinka programu planowana jest na 30 sierpnia o godzinie 20:00.

By podgrzać nieco atmosferę oczekiwania, wspomniane gwiazdy, tancerze, jurorzy oraz prowadzący pojawili się podczas promocji jesiennej ramówki Polsatu 2021. Zdjęcia z tego wydarzenia możecie zobaczyć w naszej galerii.


Andrzej Piaseczny - gwiazdy promują Taniec z gwiazdami 12

Andrzej Piaseczny - gwiazdy promują Taniec z gwiazdami 12

Andrzej Piaseczny - gwiazdy promują Taniec z gwiazdami 12

Andrzej Piaseczny - gwiazdy promują Taniec z gwiazdami 12

Oliwia Bieniuk - gwiazdy promują Taniec z gwiazdami 12

Oliwia Bieniuk - gwiazdy promują Taniec z gwiazdami 12

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×