Izabela Janachowska komentuje transfer do Polsatu i rozprawia się z plotkami. Pochwaliła się też nowym programem. Wkrótce będzie o nim głośno!

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska w nowym wywiadzie opowiedziała o transferze do Polsatu. Rozprawiła się też z plotkami, a także pochwaliła się nowym programem. Wkrótce będzie o nim głośno!

Izabela Janachowska swoją karierę w show-biznesie rozpoczynała w programie Taniec z gwiazdami, gdzie występowała w roli profesjonalistki. Pod jej okiem swoje taneczne umiejętności rozwijało kilku znanych panów — wśród nich warto wspomnieć m.in. Radosława Majdana. Chociaż na parkiecie świetnie sobie radziła, kontuzja skutecznie wykluczyła ją z dalszych występów.

Janachowska nie zrezygnowała jednak z kariery. Podczas przygotowań do ślubu z Krzysztofem Jabłońskim odkryła swoją nową pasję. Założyła bloga związanego z tematyką ślubną. W krótkim czasie stał się on profesjonalnym portalem. Izabela zdobyła miano ekspertki w tej dziedzinie, a także zaczęła prowadzić programy, w których doradzała m.in. pannom młodym.

Izabela Janachowska komentuje nowy program i transfer do Polsatu

Ekspertka ślubna przez wiele lat była związana z TVN-em. To należy do przeszłości. Gwiazda niedawno rozpoczęła współpracę z Polsatem. Pewne jest, że poprowadzi Taniec z gwiazdami. W nowej roli zadebiutuje już za dwa tygodnie. W rozmowie z Party skomentowała swój transfer. Powiedziała, że potrzebowała tej zmiany, by czuć, że się rozwija:

Od jakiegoś czasu dojrzewałam do zmian. Czułam, że są mi potrzebne, żeby dalej się rozwijać. Nie ukrywam, że jest to ważny moment w moim życiu i karierze. Nie spodziewałam się tylko jednego — że mój transfer wywoła aż tyle emocji. Również u mnie. Kiedy ogłoszono, że dołączyłam do ekipy Polsatu, tak mnie przytłoczył medialny szum, że ze stresu na cały dzień schowałam się w domu pod kołdrą!

Izabela Janachowska dodała, że nie boi się zmian, bo w jej ocenie ona zawsze prowadzi do czegoś lepszego:

Uważam, że zmiany są zawsze na lepsze. Poza tym jestem bardzo ambitną osobą. Nie lubię się bać ani stać w miejscu. Muszę iść do przodu. Mam marzenia, które po kolei realizuję, nie siedzę i nie czekam, aż same się spełnią. I to było jedno z nich — będę realizować program ślubny, jakiego jeszcze nie było! Do tego jestem urodzoną optymistką i to bardzo mi w życiu pomaga.

Gwiazda zdementowała plotkę o tym, że zastąpiła Paulinę Sykut w roli prowadzącej:

Uspokajam, nikogo nie wygryzłam! Show będziemy prowadzić we troje: ja, Paulina i Krzysztof. Co więcej, o tym, kto jest w którym programie w jakiej roli, decydują dyrektorzy stacji. I całe szczęście, bo nigdy nie chciałabym podejmować takich decyzji.

Gwiazda zapowiedziała też nowy program. Podkreśla, że będzie o nim głośno:

To będzie produkcja z ogromnym rozmachem, takiej realizacji nie podjęła się dotychczas żadna stacja w Polsce. Pierwszy raz od trzech lat, odkąd zaszłam w ciążę, będę mogła robić coś tak imponującego. Warto było czekać na taką szansę.  […] Cieszę się, że zrobimy coś, co będzie nie tylko pełną wzruszeń i radości rozrywką, ale też realną pomocą dla młodych par. Pomaganie i spełnianie marzeń o pięknym ślubie – to będzie niesamowity show.

Na ten moment data premiery jest owiana tajemnicą. Pewne jest za to, że trwają castingi. Mogą wziąć w nich udział pary, które z różnych powodów nie mogą zorganizować swojego wymarzonego wesela.


Andrzej Piaseczny, Izabela Janachowska, Michał Malitowski — Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Andrzej Piaseczny, Izabela Janachowska, Michał Malitowski — Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Andrzej Piaseczny, Izabela Janachowska, Michał Malitowski — Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Andrzej Piaseczny, Izabela Janachowska, Michał Malitowski — Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Komentarze

  • Gość mak pisze:

    uwaga wszechwiedząca Januchowska wymieniając osoby nigdy nie zaczyna się od siebie to tak na przyszłość . Każda panna młoda chętnie skorzystała z „ekspertki za kasę telewizji . Z Januchowskiej to taka ekspertka gdzie cały sztab ludzi przygotowuje program taka z niej ekspertka .

  • Barbara pisze:

    Pani Izabelo. Zdecydowanie wolę Panią oglądać niż słuchać. I nie jest to żaden hejt. Pani tembr głosu doprowadza mnie do szału. Nie da się Pani słuchać.

  • Gość pisze:

    Pani Iza to kobieta z b. Wielka klasą i z pewnością, w każdej dziedzinie odniesie sukces. Gratuluję jej mężowi że ma taką piękną i zdolna zone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×