Szukaj

Weronika Rosati i Iza Miko w przepięknych sukienkach olśniły na czerwonym dywanie w Los Angeles!

Weronika Rosati i Izabela Miko na imprezie w Hollywood

Weronika Rosati i Iza Miko na premierze filmu w Los Angeles

Weronika Rosati oraz Iza Miko w Stanach Zjednoczonych czują się jak ryba w wodzie. Obie aktorki świetnie poruszają się w światowym show-biznesie, są piękne, a USA jest ich drugim domem. Iza i Weronika zagrały już w światowych produkcjach kinowych, zatem w zachodnim środowisku filmowym są rozpoznawalne.

Nikogo nie dziwi więc fakt, że polskie aktorki zostały zaproszone na uroczystą premierę filmu The spy who dumped me, która miała miejsce 25 lipca w Los Angeles.

Na czerwonym dywanie pojawiła się również Mila Kunis oraz Justin Theroux. Jednak tym razem to piękne Polki błyszczały w tłumie zagranicznych gwiazd. Weronika i Iza wyglądały czarująco.

Weronika zaprezentowała się w szafirowej, haftowanej sukience,  beżowych szpilkach z cekinami, do tego zestawu dobrała delikatna biżuterię.

Iza Miko natomiast, postawiła na turkusową seksowną sukienkę, która znakomicie podkreśliła jej zgrabną sylwetkę oraz zmysłowe ramiona. Do tej zmysłowej odsłony Iza dopasowała różową kopertówkę oraz błękitne szpilki.

 Zobaczcie sami jak wyglądały polskie gwiazdy w Los Angeles!

Magda Gessler od początku wiedziała, że związek Weroniki Rosati nie wypali? „Ostrzegała go”

Seksowna Weronika Rosati doszła do perfekcyjnej formy po porodzie! Pręży swoje boskie ciało w bikini!

To jakieś szaleństwo. Internautki niemal pożarły Weronikę Rosati żywcem! Poszło o małą Elizabeth!


Podoba Ci się Iza Miko?

×