Gwiazdy na premierze spektaklu „Company”: Misheel Jargalsaikhan, Olga Kalicka, Monika Richardson

Gwiazdy na premierze spektaklu Company

Gwiazdy na premierze spektaklu Company

Misheel Jargalsaikhan, Olga Kalicka, Monika Richardson... Gwiazdy na premierze spektaklu Company. Zdjęcia.

26 marca 2022 roku, na Scenie Basenu Artystycznego w Warszawie, po raz pierwszy w Polsce, odbyła się premiera musicalu Stephena Sondheima Company.

To ikoniczny amerykański musical, który otrzymał 14 nominacji do najważniejszej broadwayowskiej nagrody Tonny, ostatecznie zdobywając 6 statuetek. Teraz doczekał się polskiej premiery. Inscenizacją i reżyserią zajął się Michał Znaniecki, kierownictwem muzycznym, Tomasz Szymuś, scenografią Luigi Scoglio, kostiumami Ewa Minge, a choreografią Inga Pilchowska.

Ilekroć musical powraca na teatralny afisz, czy to w Stanach Zjednoczonych czy na londyńskim West Endzie, budzi zdumienie aktualnością swojej treści, nieprzemijającym charakterem ludzkich rozterek – czytamy na stronie teatru.

Kto pojawił się na premierze.

Gwiazdy na premierze spektaklu „Company”. Kto się pojawił?

Ewa Minge jest jedną z najzdolniejszych polskich projektantek, a jej kolekcje były wielokrotnie prezentowane na prestiżowych zagranicznych wybiegach. Wiele razy zachwyciła swoimi spektakularnymi sukniami w Paryżu, czy w Mediolanie. Mimo wielkich sukcesów w branży modowej nie skupia się nie tylko na tym, prowadzi również własną fundację Black Butterflies, która pomaga osobom chorym na raka. Jest też pilną obserwatorką otaczającej nas rzeczywistości, którą zdarza jej się komentować w social mediach. Tym razem zabrał się za kostiumy do musicalu Company. Nie zabrakło jej także na premierze, która miała miejsce 26 marca.

Na wieczór wybrała klasyczny garnitur i białą bluzkę. Nie zabrakło także jej charakterystycznych rudych loków. Wyglądała pięknie.

Na ściance pozowali: Misheel Jargalsaikhan, Olga Kalicka, Monika Richardson, Konrad Wojterkowski, Ewa Siniarska, Emma Kiworkowa, Iwona Bocian-Zaciewska.

Zdjęcia w naszej galerii.

 


Ewa Minge - premiera spektaklu Company

Ewa Minge - premiera spektaklu Company

Ewa Minge - premiera spektaklu Company

Ewa Minge - premiera spektaklu Company

Ewa Minge - premiera spektaklu Company

Ewa Minge - premiera spektaklu Company

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×