Gwiazdy na premierze „Nie cudzołóż i nie kradnij”: Wieniawa, Rosati, Popławska, Reni Jusis, Boczarska, Banasiuk [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy na premierze

Gwiazdy na premierze "Nie cudzołóż i nie kradnij"

Premiera filmu Nie cudzołóż i nie kradnij. Nie zabrakło gwiazd z pierwszych stron gazet. Przedstawiamy najlepsze kreacje imprezy. 

15 listopada miała miejsce premiera Nie cudzołóż i nie kradnijReżyserem tej komedii kryminalnej jest Mariusz Kuczewski. W jego fabule zagrali między innymi: Mateusz Banasiuk, Julia Wieniawa, Cezary Pazura, Sebastian Stankiewicz Aleksandra Popławska.

Nigdy nie zostawiaj faceta samego w domu. Jeśli spodziewasz się, że po czułym pożegnaniu, on wsunie kapcie i usiądzie z książką pod kocem, ostro się zawiedziesz. Takiej okazji nie przegapia Patryk (Mateusz Banasiuk), który odpina przysłowiowe „wrotki”, gdy jego żona Renata (Aleksandra Popławska) wyjeżdża na kilka dni. Patryk miłosną pustkę wypełnia towarzystwem Sandry (Julia Wieniawa), przez co los niefortunnie łączy go z sutenerem Alfim (Cezary Pazura), pewną tajemniczą przesyłką i parą fajtłapowatych gangsterów (Sebastian Stankiewicz i Bartek Firlet), którzy są na jej tropie. Gdy na ratunek Patrykowi ruszy jego brat, ksiądz Mariusz (Mariusz Drężek), sprawy skomplikują się jeszcze bardziej. Nikt tu nie dostanie rozgrzeszenia, a kara za grzechy będzie nieuchronna i sroga. Nadal jednak pozostanie pytanie, czy o tym wszystkim zadecydował przypadek, spisek, czy Bóg – czytamy w oficjalnym opisie filmu.

Na evencie promującym obraz pojawiła się plejada sław.

Gwiazdy na premierze Nie cudzołóż i nie kradnij. Zdjęcia

Julia WieniawaWeronika Rosati, Aleksandra Popławska, Reni Jusis, Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk, Renata Kaczoruk, Anna Szymańczyk, Mariusz Drężek, Bartłomiej Firlet, Michał Żurawski, Marek Włodarczyk, Ewa Zakrzewska – to tylko niektórzy z uczestników imprezy.

Ich zdjęcia zobaczycie w galerii pod tekstem.

Dajcie znać, która z gwiazd zaprezentowała dziś najpiękniejszą kreację.


Julia Wieniawa - Nie cudzołóż i nie kradnij - premiera filmu

Julia Wieniawa - Nie cudzołóż i nie kradnij - premiera filmu

Julia Wieniawa - Nie cudzołóż i nie kradnij - premiera filmu

Julia Wieniawa - Nie cudzołóż i nie kradnij - premiera filmu

Julia Wieniawa - Nie cudzołóż i nie kradnij - premiera filmu

Julia Wieniawa - Nie cudzołóż i nie kradnij - premiera filmu

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ktoś powinien poradzić Rosati, żeby nie ubierała się pod kolor włosów. Wygląda wyjątkowo niekorzystnie od stóp do głów w brązie, stylizacja z odkrytym brzuchem miała ją odmłodzić, a postarzyła i to bardzo.

 • Marek pisze:

  Świetnie wygląda w tej sukience, jest młoda, zgrabna to niech korzysta i sie tak ubiera 🙂 Na zdjęciach z filmu ze skrzydłami anioła również wygląda obłędnie. Zobaczę film to będę sie wypowiadać jak zagrała 🙂 bo wygląda 10/10

 • Gość Kornelia pisze:

  Polskie chamstwo brawo

 • Jack pisze:

  Ta „znajdę Cię, kiedys Cię znajdę” wygląda jaby sie zagubiła sma ;-((

 • Gość pisze:

  Jak inni pozdrawiamy z szeszeli a co u cicho dajków ha ha imię przypadkowe zbysiu nie odpuści to dla pana co to nowy garnitur ale ja nie chce albo go ku..wa załoźysz albo nic juź nie źałoźysz gwiazdy mordeczki ziomale ci pomogą proca gratis powodzenia miszcze jakby co będe na hawajach telefonu nie mam takźe nawet nie dzwoncie ha ha i to tyle

 • Kriss pisze:

  Królikowskich brakuje 🌈

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×