NewsyGwiazdy przed studiem "DDTVN": Paulina Krupińska, Reni Jusis, Teresa Rosati, Weronika Rosati...

Gwiazdy przed studiem "DDTVN": Paulina Krupińska, Reni Jusis, Teresa Rosati, Weronika Rosati...

Gwiazdy DDTVN
Gwiazdy DDTVN
Krystyna Miśkiewicz

27.05.2023 12:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzień Dobry TVN to program, który od kilkunastu lat jest głównym punktem ramówki TVN. Śniadaniówka wpisała się w gusta widzów i niezmiennie gromadzi tłumy przed telewizorami. Nie można się temu dziwić, ponieważ nieustannie nie brakuje tematów, którymi zaciekawieni są fani stacji.

Pojawia się kilka stałych punktów programu, jak przegląd prasy, czy potrawy w studyjnej kuchni. Nie brakuje też reportaży z kraju i świata, a nawet prognozy pogody. Najciekawszym punktem są jednak wizyty gości. W porannym programie pojawiają się eksperci z różnych dziedzin, ale też znani i lubiani. Kto w sobotę odwiedził program?

Dzień Dobry TVN: gwiazdy sobotniego odcinka

W sobotę Dzień Dobry TVN poprowadzili Paulina Krupińska i Damian Michałowski. W plenerowym studiu, które tym razem zostało rozstawione aż w Wałbrzychu brylowała Małgosia Rozenek. W Warszawie nie zabrakło natomiast ciekawych gości. Przed budynkiem oczywiście pojawili się też paparazzi.

Dla fotoreporterów każde kolejne wydanie śniadaniówki to świetna okazja ku temu, aby zrobić gwiazdom kilka nowych zdjęć. Te zazwyczaj chętnie pozują do kolejnych kadrów. Dzisiaj paparazzi udało się sfotografować: Pauliną Krupińską, Damiana Michałowskiego, Stefana Friedmanna, Reni Jusis, Weronikę Rosati, Teresę Rosati, Izabele Połeć, Andziaks i Lukę.

Zdjęcia gwiazd zobaczycie w naszej galerii.

DDTVN: Małgorzata Rozenek w obcisłej żółtej sukience

Małgorzata Rozenek uwielbia pracę w śniadaniówce, chociaż musiało minąć kilka miesięcy, zanim wkupiła się w łaski widzów. W sobotę o poranku program poprowadzili w duecie Paulina Krupińska i Damian Michałowski.  Nie zabrakło też Małgosi, która połączyła się z nimi z plenerowego studia znajdującego się w Wałbrzychu na terenie Zamku Książ.

Przy okazji przyjrzeliśmy się stylizacji prowadzącej, która mocna zwracała uwagę. Małgosia postanowiła podkreślić idealną figurę i pokazała się fanom w obcisłej żółtej sukience, do której dobrała sandałki w tym samym kolorze na wysokiej szpilce. Trzeba przyznać, że wyglądała zjawiskowo.

  • Damian Michałowski, fot. AKPA
  • Łukasz Trochonowicz, Angelika Trochonowicz, fot. AKPA
  • Stefan Friedmann, fot. AKPA
  • Reni Jusis, fot. AKPA
  • Weronika Rosati, fot. AKPA
  • Teresa Rosati, fot. AKPA
  • Reni Jusis, fot. AKPA
  • Paulina Krupińska-Karpiel, Izabela Połeć fot. AKPA
  • Weronika Rosati, Teresa Rosati, fot. AKPA
  • Łukasz Trochonowicz, Angelika Trochonowicz, fot. AKPA
[1/10] Damian Michałowski, fot. AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także