ImprezyGwiazdy serialu "Druga Szansa" promują trzeci sezon: Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Boczarska, Mikołaj Roznerski [GALERIA]

Gwiazdy serialu "Druga Szansa" promują trzeci sezon: Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Boczarska, Mikołaj Roznerski [GALERIA]

Druga szansa trzeci sezon 2017 obsada
Druga szansa trzeci sezon 2017 obsada
Karol

16.02.2017 14:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Serial Druga Szansa cieszy się ogromną popularnością. Drugi sezon oglądało średnio 1,72 mln Polaków. Od 13 lutego widzowie TVN mogą śledzić nowe odcinki przgód Moniki Boreckiej. W trzecim sezonie surową agentkę gwiazd, w którą wciela się Małgorzata Kożuchowska, poznamy z zupełnie innej strony. Bohaterka będzie musiała pogodzić karierę z macierzyństwem, bowiem już w pierwszym odcinku na świat przyszło jej dziecko, córka Basia.

O względy Moniki rywalizować będzie dwóch przystojniaków - Adam i Marcin. Czy uda się Monice zbudować rodzinie o której marzyła od dawna? Jak potoczą się jej losy? Na te i inne pytania odpowiadała obsada Drugiej szansy, która pojawiła się na konferencji promocyjnej.

Wśród gwiazd opowiadających o trzecim sezonie hitu TVN nie zabrakło, m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej, Magdaleny Boczarskiej, Katarzyny Herman, Mikołaja Roznerskiego czy Moniki Mariotti, którą od marca będziemy mogli oglądać w Tańcu z gwiazdami.

Druga szansa - kiedy i o której oglądać?

Premierowe odcinki Drugiej szansy w każdy poniedziałek o 21.30 w TVN.

Obsada serialu Druga Szansa - trzeci sezon 2017
Obsada serialu Druga Szansa - trzeci sezon 2017
Małgorzata Kożuchowska w serialu Druga Szansa - Instagram
Małgorzata Kożuchowska w serialu Druga Szansa - Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także