Szukaj

Gwiazdy na premierze musicalu: Barbara Kurdej-Szatan, Renata Kaczoruk, Aleksandra Szwed

Barbara Kurdej-Szatan, Renata Kaczoruk, Aleksandra Szwed... Gwiazdy pojawiły się na premierze musicalu Aida, która odbyła się w sobotę w Teatrze Roma. Jak wyglądały?

Aida, to musical, który został skomponowany przez legendę muzyki pop Eltona Johna. Muzyk stworzył go do słów Tima Rice’a – jednego z najbardziej znanych autorów tekstów do musicali. Akcja rozgrywa się w Egipcie, a fabuła opowiada o zakazanej miłości tytułowej księżniczki Aidy do kapitana egipskiej armii zaręczonego z Amneris, córką faraona.

Zobacz: Edyta Górniak przyłapana na spacerze z przystojniakiem. To gwiazda nowego hitu TVN. Czy mają romans?

Gwiazdy na premierze musicalu Aida. Kto się pojawił?

Musical zadebiutował w 2000 roku na Broadwayu, gdzie cieszył się ogromną popularnością przez pierwsze cztery lata. Z czasem zaczął gościć w teatrach na całym świecie – w tym m.in. w Australii, Holandii, Kanadzie, Japonii, Szwajcarii, a także na Węgrzech. Nie był jednak wystawiany w Polsce. Wszystko zmieniło się w sobotę, kiedy pojawił się w Teatrze Muzycznym Roma.

Premiera przyciągnęła największe polskie gwiazdy wśród których pojawiła się m.in. Barbara Kurdej-Szatan. Z tej okazji aktorka postawiła na klasykę. Ubrała się w szykowny, granatowy garnitur, który połączyła z eleganckimi butami, stylową biżuterią i małą torebką.

Postawiła na wyprostowane włosy, które podkreślały jej wieczorowy makijaż. W takim wydaniu prezentowała się pięknie.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan z ojcem w „Tańcu z gwiazdami”! Pokazała go pierwszy raz i już żałujemy, że nie pozował z nią na okładce „Vivy!”. Jest urodzoną gwiazdą!

Barbara Kurdej-Szatan - premiera musicalu Aida

Barbara Kurdej-Szatan – premiera musicalu Aida

Oprócz Basi, na premierze Aida pojawili się także m.in. Aleksandra Szwed, Renata Kaczoruk, Bartek Jędzejak, Mateusz Damięcki, Katarzyna Zielińska, Rafał Trzaskowski, Joanna Trzepiecińska, Jerzy Gruza, Mariusz Totoszko, Marzena Rogalska, Joanna Pałucka, Andrzej Strzelecki, Małgorzata Bogdańska, Marek Koterski, Joanna Pałucka, Andrzej Strzelecki, Emila Krakowska, Joanna Racewicz, Agnieszka Mrozińska, Alex Caprice, Mariusz Totoszko.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Gwiazdy świętują 20. urodziny Pasażu Tesco: Małgorzata Rozenek, Natalia Siwiec, Dorota Gardias


Renata Kaczoruk - premiera spektaklu Aida

Renata Kaczoruk - premiera spektaklu Aida

Aleksandra Szwed - premiera spektaklu Aida

Aleksandra Szwed - premiera spektaklu Aida

Katarzyna Zielińska - premiera spektaklu Aida

Katarzyna Zielińska - premiera spektaklu Aida

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×