Wirtualna Polska

Gwiazdy świętują Goût de France z Grey Goose [GALERIA FOTO]

Gwiazdy świętują Goût de France z Grey Goose [GALERIA FOTO]

Gwiazdy na Gout de France

Gwiazdy na imprezie Goût De France

Wirtualna Polska

Kuchnia francuska powszechnie uznawana jest za jedną z najbardziej wykwintnych. Kojarzy się z wymyślnymi specjałami, a wiele z nich uchodzi za prawdziwe delikatesy. Nic zatem dziwnego, że zrodziła się inicjatywa, by podczas specjalnego spotkania w gronie smakoszy ją celebrować.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W ten sposób dzięki słynnemu francuskiemu szefowi kuchni, Alainowi Ducasse’owi i francuskiemu Ministerstwu Spraw Zagranicznych i Rozwoju Międzynarodowego powołano do życia Goût de France (Smak Francji). Impreza odbyła się na całym świecie już po raz drugi. W tym także w Polsce.

Polską edycję Goût de France zorganizowano w jednej z warszawskich restauracji z udziałem m.in. gwiazd świata mody – Dawida Wolińskiego, Sabriny Pilewicz i Maćka Sieradzkiego, gwiazd muzycznych – Mariki, Sławka Uniatowskiego oraz gwiazd internetu – Wujaszka Liestyle i Cioci Liestyle.

Goście mieli okazję spróbować dań z menu specjalnie opracowanego przez Michała Tkaczyka: zupy rybnej Bouillabaisse, kaczki z mirabelkami, polędwicy z jelenia, tarty z gruszkami i lodami foie gras. Wszystko w towarzystwie marki Grey Goose.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobaczcie w naszej galerii, co znalazło się na talerzach. Ostrzegamy – apetyt rośnie od samego patrzenia. 🙂

Zobacz także: Co jedzą dzieci znanej wokalistki? Nie jest to typowa kuchnia polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×