Szukaj

Gwiazdy na balu z okazji 40-lecia marki Apart: Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska, Anna Kalczyńska, Margaret…

Apart gwiazdy na balu

Apart gwiazdy na balu

40-lecie marki Apart – kreacje gwiazd

W Teatrze Narodowym odbył się bal z okazji 40-lecia Apart. Nie mogło zabraknąć plejady gwiazd, które zaprezentowały się w bardzo eleganckich kreacjach. Na czerwonym dywanie odbyła się prawdziwa rewia mody. Kogo zobaczyliśmy?

Pojawili się: Małgorzata Socha, Kasia Wołejnio i Rinke Rooyens, Ada Fijał, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka, Marcin Cejrowski, Beata Tyszkiewicz, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Macademian Girl, Margaret, Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula, Dorota Gardias, Anna Maruszeczko, Hubert Urbański, Weronika Rosati, Teresa Rosati, Dorota Gardias, Jessica Mercedes, Anna Skura, Kasia Smutniak, Mateusz Gessler, Robert Kupisz, Rafał Maślak i Kamila Nicpoń, Zuzanna Bijoch, Agustin Egurrola, Łukasz Jemioł.

Zdjęcia wszystkich gości w galerii.

Zobacz: Gwiazdy na gali Srebrne Jabłka 2016: Margaret, Agnieszka i Grzegorz Hyży, Renata Kaczoruk, Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski…

Marta Żmuda Trzebiatowska- 40-lecie marki Apart

Marta Żmuda Trzebiatowska- 40-lecie marki Apart


Dodaj komentarz

  • Gość nie z tej imprezy pisze:

    Kto ich tak ubrał? Ostatki to nie przebierańce. Chyba że chodziło o ostatki dobrego smaku. Ten ostatni został …no właśnie gdzie? Bo nie w domu. Po wytwornych wnętrzach pełzały albo plastikowe żółte worki albo kreacja z folii aluminiowej Jana Niezbędnego albo przerobiona sukienka od komunii. Czarnym i czerwonym kreacjom brakowało po prostu stylu. Wśród gości było lepiej. Wielkie kompleksy. Wielkie wpadki modowe.

  • Gość pisze:

    Nie rozumiem co np taka piosenkareczka Margaret robi na imprezie Apartu ktory produkuje piękną biżutrię.Ona tam nie pasuje i nigdy tego nie kupi.To nie ta liga i do tego wygląda jak żółtodziub

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×