Plejada gwiazd na gali LACMA ART+Film: Hailey Bieber, Eva Longoria, Salma Hayek, Olivia Wilde, Paris Hilton…

Gwiazdy na Gali LACMA Art

Gwiazdy na Gali LACMA Art

W sobotni wieczór w Los Angeles odbyła się gala LACMA Art + Film, na której pojawiła się śmietanka towarzyska Hollywood. Zobaczcie, kto brylował na czerwonym dywanie. 

Gala LACMA Art + Film ma już kilkuletnią tradycję. Organizowana jest od dekady przez Los Angeles County Museum of Art. Podczas tej imprezy wyróżniani są artyści, którzy mają wielki wpływ na rozwój kultury. Celem gali jest wzmocnienie dialogu między sztuką a filmem w Los Angeles.

Sztuka i film to niezastąpione doświadczenia, dzięki którym możemy lepiej zrozumieć siebie i innych. Cieszymy się, że ponownie łączymy świat sztuki i filmu podczas tego wydarzenia – powiedział Michael Govan, dyrektor generalny LACMA.

W tym roku odbyła się 10 jubileuszowa gala, podczas której wyróżnienia odebrali: reżyser – Steven Spielberg, a także Kehinde Wileya i Amy Sherald, którzy byli portrecistami prezydenta USA- Baracka Obamy.

To wielki przywilej dla LACMA uhonorować Amy Sherald i Kehinde Wiley,witając jednocześnie publiczność na prezentacji The Obama Portraits w Los Angeles, a także Stevena Spielberga, którego arcydzieła kina nadal kształtują naszą kulturę – mówił Michael Govan.

Impreza zbiegła się bowiem z otwarciem dwóch wystaw nagrodzonych malarzy poświęconym portretom. Pierwsza z nich to The Obama Portraits Tour, a kolejna to Black American Portraits.

Gwiazdy na gali LACMA Art + Film

W sobotni wieczór odbyła się Gala LACMA Art + Film, a na czerwonym dywanie oczywiście nie zabrakło najpopularniejszych nazwisk Hollywood. Na ściance pozowali między innymi: Salma Hayek, Paris Hilton, Diane Keaton, Serena Williams, Olivia Wilde, Jake Gyllenhaal, Eva Longoria, Sienna Miller, Miley Cyrus, czy Hailey Bieber.

Ostatnia z wymienionych pojawiła się w przepięknej kreacji. Żona Justina Biebera miała na sobie długa białą klasyczną suknię z głębokim dekoltem. Stylizację dopełniła okazałą biżuterią, a także bardzo mocnym makijażem. Nieco ciała zdecydowała się pokazać na ściance Eva Longoria. Aktorka pomimo upływu lat nadal prezentuje się zjawiskowo. W długiej czarnej mieniącej się sukni olśniła zgromadzonych na gali.

W nietuzinkowym stroju pozowała do zdjęć Miley Cyrus. Gwiazda miała na sobie komplet marki Balenciaga, który składał się z marynarki i butów, które były połączone ze spodniami, do wszystkiego miała idealnie pasującą torebkę.

Po więcej zdjęć z imprezy zapraszamy do naszej galerii.


Hailey Bieber - Gala LACMA Art Film

Hailey Bieber - Gala LACMA Art Film

Sienna Miller - Gala LACMA Art Film

Sienna Miller - Gala LACMA Art Film

Eva Longoria - Gala LACMA Art Film

Eva Longoria - Gala LACMA Art Film

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf fanom we wszystk4m ładnie moźna z klasą moźna bez klat na wierzchu jak migranci spodnie adiki koszula Bóg na klacie jak mawia klasyk troche kultury bur..ki nie zaskodzi warto czekac nie wydaje mi sie ale nie ja bede to oceniac ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×