Gwiazdy na imprezie TVN-u w Gdyni: Grażyna Torbicka, Kasia Figura, Olga Bołądź, Anna Karwan

Gdynia 2019 kreacje gwiazd

Gdynia 2019 kreacje gwiazd

TVN zorganizował imprezę w ramach odbywającego się w Gdyni festiwalu filmowego. Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd związanych ze stacją i światem filmu. Pojawiły się m.in.: Grażyna Torbicka, Kasia Figura czy Olga Bołądź.

44. Festiwal Filmowy w Gdyni swój finał będzie miał 21 września. Z tej okazji organizowane są imprezy okolicznościowe z udziałem gwiazd. Dziś wieczorem odbyła się uroczysta gala TVN-u, który stoi za dwoma produkcjami mającymi swoją premierę w ramach trwającego święta polskiego kina: 1800 gramów i Ukryta gra. Ostatni z wymienionych może pochwalić się jedną z najwyższych ocen wystawionych przez zgromadzonych na miejscu dziennikarzy.

W tym filmie wszystko jest spójne, dopięte na ostatni guzik. Tak powinno się tworzyć filmy sensacyjne. Ciekawa historia szpiegowska osadzona w latach 60. ubiegłego wieku w Warszawie, piękne zdjęcia, aktorski majstersztyk. Świetny Pullman, doskonały Więckiewicz. Zdecydowanie warto obejrzeć – napisała w swojej recenzji Marta Apanowicz, która przyznała produkcji najwyższą notę, czyli 10 punktów.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska na festiwalu w Gdyni szaleje ze stylizacjami! Dzisiaj pokazała się w aż dwóch

Uroczysty pokaz filmu Ukryta gra, który wyprodukowała firma należąca do tragicznie zmarłego w sierpniu Piotra Woźniaka-Staraka, odbędzie się jutro. Na wydarzeniu pojawi się rodzina filmowca, w tym Agnieszka Woźniak-Starak. Będzie to jej pierwsze publiczne pojawienie się od czasu tragicznego wypadku, w którym zginął jej mąż. Dziennikarka nie mogłaby nie pojawić się na premierze, gdyż wiedziała, ile ten film znaczył dla jej ukochanego.

Festiwal w Gdyni: Gwiazdy na imprezie TVN-u

Noc przed premierą Ukrytej gry, TVN zorganizował imprezę z udziałem gwiazd w większym lub mniejszym stopniu związanych ze stacją. Wśród gości pojawili się m.in. Grażyna Torbicka, Anna Karwan, Kasia Figura, Kinga Burzyńska, Sebastian Fabijańska, Maciej Musiałowski, Magdalena Lamparska, Magda Różczka, Wojciech Mecwaldowski, Borys Szyc, Olga Bołądź i wielu innych.

Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska w bluzie z kapturem na festiwalu w Gdyni. Trzewików pozazdrości jej każda stylowa kobieta


Grażyna Torbicka – Festiwal w Gdyni 2019, impreza TVN

Grażyna Torbicka – Festiwal w Gdyni 2019, impreza TVN

Kasia Figura – Festiwal w Gdyni 2019, impreza TVN

Kasia Figura – Festiwal w Gdyni 2019, impreza TVN

Olga Bołądź – Festiwal w Gdyni 2019, impreza TVN

Olga Bołądź – Festiwal w Gdyni 2019, impreza TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×