Szukaj

W piątek wydarzy się coś niezwykłego. Fani Piotra Woźniaka-Staraka czekali na to miesiącami

Piotr Woźniak-Starak brat pożegnał milionera

Piotr Woźniak-Starak brat pożegnał milionera

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka weźmie udział w Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W piątek, 20. września ma odbyć się na nim premiera filmu Ukryta gra, ostatniego, który zdążył wyprodukować mąż Agnieszki Woźniak-Starak.

Ruszył 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, nazywany czasem świętem polskiego filmu. W Teatrze Muzycznym w Gdyni, w  konkursie głównym, publiczność zobaczy 19 produkcji. W tym ostatnią zrealizowaną przez Piotra Woźniaka-Staraka.

Zobacz: 44. Festiwal w Gdyni rozpoczęty. Gwiazdy zaprezentowały pierwsze kreacje: Roma Gąsiorowska, Katarzyna Figura, Borys Szyc…

Ukryta gra – kiedy premiera filmu?

W piątek, 20. września na festiwalu w Gdyni ma odbyć się premiera filmu Ukryta gra, ostatniego, który zdążył wyprodukować Piotr Woźniak-Starak. Na wydarzeniu pojawi się jego rodzina, w tym Agnieszka Woźniak-Starak. Będzie to jej pierwsze publiczne pojawienie się od czasu tragicznego wypadku, w którym zginął jej mąż. Dziennikarka nie mogłaby nie pojawić się na premierze, gdyż wiedziała, ile ten film znaczył dla jej ukochanego. Cała rodzina będzie na pierwszej publicznej projekcji Ukrytej gry. To symboliczne wsparcie, jakie udzielą ostatniemu dziełu Piotra.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak pociesza fankę, która też straciła męża. Poruszające słowa gwiazdy

View this post on Instagram

@ukrytagra ????✊????

A post shared by PWSAWS (@pwsas) on

Ukryta gra – o czym jest ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka?

Ukryta Gra to thriller szpiegowski w reżyserii Łukasza Kośmickiego. Jego akcja rozgrywa się podczas zimnej wojny. Wszystko dzieje się w Pałacu Kultury i Nauki. Joshua Mansky ( Bill Pullman) amerykański matematyk, zostaje porwany w latach 60. przez tajne służby. Musi wziąć udział w szachowym pojedynku. Jego rywalem będzie sowiecki mistrz Gawryłow. Okazuje się, że za grą kryje się coś więcej.

Film był kręcony w całości po angielsku z myślą o zagranicznej dystrybucji. Główną rolę zagrał Bill Pullman. Z polskich aktorów zobaczymy m.in. Roberta Więckiewicza, Cezarego Kosińskiego i Magdalenę Boczarską.


Magdalena Boczarska pMagdalena Boczarska pożegnała Piotra Woźniaka-Starakaożegnała przyjaciela

Magdalena Boczarska pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak w lipcu 2019

Piotr Woźniak-Starak w lipcu 2019

Piotr Starak z żoną Agnieszką Woźniak-Starak

Piotr Starak z żoną Agnieszką Woźniak-Starak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×