Szukaj

Śmietanka zagranicznego show-biznesu na gali “Time 100”! Kogo tam nie było!

Martha Stewart, Glenn Close, Taylor Swift, Naomi Campbell … Gwiazdy błyszczały podczas tegorocznej gali TIME 100. Zobacz, kto pojawił się na czerwonym dywanie i na jakie kreacje postawiły gwiazdy.
gwiazdy podczas gali Times

Gala TIME 100 co roku przyciąga tłumy najważniejszych osobistości ze świata zagranicznego show-biznesu i elity biznesu do Nowego Jorku. Nie inaczej było w tym roku. Podczas uroczystej imprezy, na której poczytny amerykański tygodnik społeczno-polityczny Time, przedstawił sto najbardziej wpływowych osób. Lista podzielona jest na pięć kategorii: pionierzy, artyści, liderzy, ikony oraz tytani. Wśród liderów znalazł się m.in. Donald Trump i papież Franciszek, nie zabrakło również idolki nastolatek – Taylor Swift.

Nic więc dziwnego, że w Lincoln Center mogliśmy zobaczyć najbardziej pożądane nazwiska w świecie biznesu i branży rozrywkowej, a zaproszone panie rywalizowały o uwagę fotoreporterów pozując w wymyślnych kreacjach, pochodzących spod igły topowych projektantów. Ważne było jednak nie tylko same ubranie, ale także dodatki, które pomagały wyróżnić się z tłumu.

Na gali, oprócz Taylor Swift, która błyszczała w nietypowej sukni, w wydarzeniu wzięli udział m.in. Martha Stewart, Glenn Close, Jane Goodall, Lauren Bush i David Lauren, Ryan Murphy, Naomi Campbell, Sandra Oh, Sheena Meade.

Kto jeszcze się pojawił? Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Maria Sadowska, Kayah, Agata Kulesza i tłum polskich artystów. Gwiazdy wsparły strajk nauczycieli wyjątkowym koncertem!

Zobacz: Gwiazdy na premierze “Gry o Tron”: Małgorzata Foremniak, Michał Mikołajczak, Aleksandra Popławska

Zobacz: Gwiazdy na pokazie Thecadess: Karolina Szostak, Lara Gessler, Paulina Sykut, Ania Piszczałka

 

 


Czy inspirujesz się stylizacjami gwiazd?

×