Szukaj

Cannes 2019. Premiera filmu „Ból i blask” z udziałem gwiazd: Grażyna Torbicka, Penelope Cruz, Anja Rubik

Festiwal w Cannes 2019 trwa w najlepsze. Grażyna Torbicka, Anja Rubik, Penelope Cruz... m.in. to one pojawiły się na premierze Ból i blask. Jak zaprezentowały się gwiazdy i jakie stylizacje wybrały na czerwony dywan? 

Festiwal Filmowy w Cannes 2019 trwa już od czterech dni. Na czerwonym dywanie przewinęła się już spora grupa gwiazd, które szokowały fotoreporterów wymyślnymi stylizacjami. Podczas wydarzenia nie zabrakło polskich akcentów, wśród których warto wspomnieć o Pawle Pawlikowskim czy piosenkarce Agacie Nizińskiej.

To jednak nie koniec.  Wydarzenie wciąż trwa i przyciąga znane osoby. Tak było też i w piątkowy wieczór, kiedy odbywała się premiera nominowanego do nagrody Złotej Palmy filmu Ból i blask. Na czerwonym dywanie ponownie nie zabrakło reprezentantów naszego kraju. Pojawiły się m.in. Grażyna Torbicka, a także Anja Rubik.

Towarzyszyła im plejada gwiazd wśród których warto wspomnieć nazwiska takie jak m.in. Penelope Cruz, Amber Heard, Antonio Banderas, Bella Hadid, Jean Michel Jarre, Deepika Padukone, Rossy de Palma, Araya Hargate. 

Kto jeszcze? Zdjęcia stylizacji w galerii.

Zobacz: Ambasadorki L’Oréal Paris: Grażyna Torbicka, Eva Longoria, Amber Heard na co dzień używają tych kosmetyków. Teraz i Ty możesz poczuć się jak gwiazda!

Zobacz: Grażyna Torbicka i Amber Heard w Cannes. Tak wyglądało spotkanie dwóch stylowych ambasadorek L’Oréal Paris

Zobacz: Ambasadorka L’Oreal Paris Grażyna Torbicka jest już w Cannes 2019! Spotkała się z Evą Longorią i pokazała swoje kreacje na czerwony dywan!


Penelope Cruze - premiera Ból i blask, Cannes 2019

Penelope Cruze - premiera Ból i blask, Cannes 2019

Anja Rubik - w garniturze YSL, Cannes 2019

Anja Rubik - w garniturze YSL, Cannes 2019

Grażyna Torbicka - premiera Ból i blask, Cannes 2019

Grażyna Torbicka - premiera Ból i blask, Cannes 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×