Szukaj

Cannes 2018. Plejada gwiazd na premierze filmu „Girls of the sun”: Amber Heard, Kendall Jenner, Hailey Baldwin, Cate Blanchett, Helen Mirren,

Girls of the sun - Cannes 2018

Girls of the sun - Cannes 2018

Cannes 2018. Gwiazdy na premierze filmu „Girls od the sun”

Cannes 2018,  które już po raz 71 ściągnęło na Lazurowe Wybrzeże najważniejsze nazwiska z przemysłu filmowego, rozpoczął się 8 maja i od tamtej pory przeżywa prawdziwe oblężenie. Podczas premiery filmu Girls of the sun na czerwonym dywanie w pojawiła się prawdziwa plejada gwiazd, a ich kreacje na pewno zostaną na długo zapamiętane. Każda aktorka chce wyglądać wyjątkowo, prezentując się światu, ale niektóre z nich przeszły same siebie.

Widziano Helen Mirren w kobaltowej sukni, zachwycającą Kendall Jenner w białej kreacji, dziewczęcą Amber Heard, złotą Hailey Baldwin czy jak zwykle elegancką Cate Blanchett.

Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie i jak wyglądały kreacje innych gwiazd?

Zobaczcie w naszej galerii!

Cannes 2018. Gwiazdy na premierze „Les eternels”: Bella Hadid, Eva Herzigova, Victoria Silvstedt, Cheryl, Regina Todorenko

Cannes 2018: Nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Kendall Jenner pławi się w basenie z drinkiem w dłoni, a Bella Hadid pracuje w pocie czoła!

Cannes 2018: Joanna Przetakiewicz i wytatuowany Dawid Woliński z walizkami Louis Vuitton na lotnisku


Araya Hargate - premiera filmu

Araya Hargate - premiera filmu "Girls of the sun" , Cannes 2018

Hailey Baldwin - premiera filmu

Hailey Baldwin - premiera filmu "Girls of the sun", Cannes 2018

Aishwarya Rai - premiera filmu

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×