Szukaj

Zjawiskowe kreacje na Balu Fundacji TVN 2016: Małgorzata Rozenek, Magda Gessler, Agnieszka Szulim [DUŻO ZDJĘĆ]

Bal TVN 2016 kreacje

Bal TVN 2016 kreacje

Kreacje gwiazd na balu TVN 2016

Bal Fundacji TVN to jedno z najważniejszych wydarzeń roku. W imprezie uczestniczy cała plejada największych gwiazd show-biznesu. Na czerwonym dywanie roi się od zjawiskowych kreacji, które znani z telewizji przygotowują tygodniami na tę jedyną noc w roku.

Tym razem Bal TVN 2016 odbył się w Arkadach Kubickiego przy Zamku Królewskim w Warszawie. Wśród gości nie zabrakło takich gwiazd, jak: Małgorzata Kożuchowska, Magda Gessler, Małgorzata Socha, Małgorzata RozenekNatasza Urbańska, Karolina Malinowska i wiele innych. Najwięcej emocji wywołała oczywiście Agnieszka Woźniak-Starak dla której było to pierwsze publiczne wyjście na duże wydarzenie po głośnym ślubie w Wenecji.

Która gwiazda wyglądała najlepiej?

Zobacz: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pierwszy raz po ślubie! Takiej kreacji dawno nie było na polskich salonach! [GALERIA]

Zobacz: WOW! Małgorzata Rozenek cała w bieli na balu Fundacji TVN! Tą stylizacją przyćmiła inne gwiazdy? Zobaczcie tylko dół kreacji!

Zobacz: Ciężarna Tamara Arciuch na balu Fundacji TVN wyeksponowała brzuszek. Tą kreacją podkreśliła wszystkie swoje atuty

Źródło: Agencja TVN / x-news.pl

Bal TVN 2016

Bal TVN 2016


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×