Szukaj
Dziś piątek, 19.04.2019

Anna Lewandowska w nowej fryzurze na wielkim otwarciu sklepu Huawei w Warszawie! Takiej ambasadorki mogą pozazdrościć wszystkie sieci komórkowe!

Anna Lewandowska Huawei Arkadia

Huawei ma polską Irine Shayk

Anna Lewandowska na otwarciu sklepu Huawei w Warszawie

Salon Huawei w Warszawie otwarty! 16 grudnia w Arkadii odbyły się spotkania z ambasadorami chińskiej marki, w tym z piękną Anną Lewandowską. Trenerka przybyła do sklepu w zjawiskowym zielonym garniturze. Zaprezentowała też nową fryzurę.

Anna Lewandowska w zielonym garniturze

15 i 16 grudnia w nowo otwartym salonie marki Huawei w warszawskiej Arkadii, odbyły się spotkania z członkami wspaniałego Teamu Huawei, zatem przede wszystkim z Anną Lewandowską, Kubą Wojewódzkim oraz Sarsą, która uświetniła całe widowisko swoim cudownym koncertem w Centrum Handlowym.

Anna Lewandowska jako piękna ambasadorka na otwarcie sklepu przybyła z wielką radością, podobnie jak jej znany małżonek Robert Lewandowski, trenerka jest ogromną miłośniczką nowych technologii sygnowanych logo marki Huawei.

Żona napastnika Bayern Monachium do Centrum Handlowego Arkadia ubrała się w piękny zielony klasyczny garnitur. Wąskie nogawki spodni podkreśliły zgrabne nogi Anny, natomiast odpowiednia długość spodni wyeksponowała piękne czarne botki trenerki. Spod prostej w kroju marynarki, wystawał czarny dopasowany top, eksponujący szczupłą sylwetkę pięknej ambasadorki marki Huawei.

Żona Roberta miała spięte w kucyk włosy, zatem widać było jej śliczne kolczyki w kształcie kółek. Uwagę przykuwał również nowy ciemniejszy kolor włosów WAG – gwiazda zdecydowała się na jeszcze bardziej wyrazisty odcień. Dodajmy, że naturalnie Ania jest blondynką.

W takiej odsłonie Anna Lewandowska wyglądała czarująco, prawie jak Irina Shayk.

Zobaczcie sami.

Wakacyjna fryzura słodkiej Klary Lewandowskiej to istny szał modowy! Córka Anny Lewandowskiej jest coraz bardziej podobna do pięknej mamy!

Odważne zdjęcie! Anna Lewandowska zmyła makijaż i pokazała się w naturalnym wydaniu!

Zjawiskowa Anna Lewandowska nawet w podartej spódnicy wygląda jak Jennifer Lopez!Anna Lewandowska czy Milena Lewandowska-Miros? Która ładniejsza?

×