Szukaj

Gwiazdy na koncercie Anny Jurksztowicz: Michał Szpak, Agata Młynarska, Kamila Porczyk

Koncert Anny Jurksztowicz

Koncert Anny Jurksztowicz

Koncert Anny Jurksztowicz

Anna Jurksztowicz zagrała koncert, na którym pojawiły się zaprzyjaźnione gwiazdy. Wśród fanów talentu artystki są Agata Młynarska, Michał Szpak i Kamila Porczyk. Zobacz zdjęcia.

22 marca w Domu Kultury Świt w Warszawie odbył się koncert Anny Jurksztowicz z zespołem. Gościem specjalnym był mąż piosenkarki, Krzesimir Dębski, który grał na fortepianie i skrzypcach. Gwiazda zaśpiewała swoje największe przeboje, takie jak: Hej man, Stan pogody oraz hity serialowe i filmowe, piosenki z: Matki żony i kochanki, Na dobre i na złe czy Kingsajz. Nie zabrakło też muzyki poetyckiej i coverów w pięciu obcych językach, którymi Ania mówi swobodnie. Na scenie Jurksztowicz zaprezentowała się w czarnej sukni.

Widownia, która zapełniła cały dom kultury, entuzjastycznie reagowała na każdą piosenkę i bisowała przez 20 minut. Wśród gości można było spotkać kilka gwiazd, pojawiły się m.in.: Agata Młynarska i Anna Korcz. Okazało się, że wielkim fanem wokalistki jest również Michał Szpak i sportsmenka, zwyciężczyni Gwiezdnego cyrku, Kamila Porczyk.

Zobacz zdjęcia.

Tłum gwiazd na premierze filmu “Władcy przygód. Stąd do Oblivio”: Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Jankes, Tomasz Szafrański, Kamilla Baar

Gwiazdy buszują w butiku BIZUU: Monika Olejnik, Paulina Krupińska, Karolina Pisarek, Paulina Sykut

Plejada gwiazd na premierze filmu “Ciemno, prawie noc”: Agata Buzek, Marcin Dorociński, Dawid Ogrodnik, Paulina Koziejowska, Magdalena Cielecka


Krzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz

Krzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz

Agata Młynarska – koncert Anny Jurksztowicz

Agata Młynarska – koncert Anny Jurksztowicz

Kamila Porczyk – koncert Anny Jurksztowicz

Kamila Porczyk – koncert Anny Jurksztowicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×