Gwiazdy podczas drugiego dnia 47. FPFF w Gdyni: Grażyna Torbicka, Antoni Pawlicki, Andrzej Seweryn, Margaret

2. dzień 47. FPFF w Gdyni

2. dzień 47. FPFF w Gdyni

Grażyna Torbicka, Antoni Pawlicki, Andrzej Seweryn, Margaret... Gwiazdy podczas drugiego dnia 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zdjęcia.

47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni wystartował w poniedziałek 12 września. W ciągu dnia odbywało się sporo pokazów. Można było zobaczyć m.in. film Johnny, po którym odbyła się konferencja prasowa. Nie zabrakło twórców, a także aktorów, którzy wzięli udział w produkcji.

Odbyła się też Gala Otwarcia, na której nie zabrakło gwiazd. Wtorek, drugi dzień festiwalu także obfitował w ciekawe wydarzenia i pojawiło się niemało znanych i lubianych z pierwszych stron gazet.

Gwiazdy podczas drugiego dnia 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Orzeł. Ostatni patrol Jacka Bławuta o ostatniej misji legendarnego polskiego okrętu podwodnego oficjalnie otworzył w poniedziałek 47. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Potem na gali otwarcia dyrektor artystyczny wydarzenia Tomasz Kolankiewicz zwrócił uwagę, że w tym roku odbędą się właściwie trzy festiwale.

Jeszcze jest festiwal filmów dla młodszych widzów. Tam zostaną przyznane pierwszy raz Złote Lwiątka. Ale także Niebyły Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Tutaj wracamy do wydarzeń sprzed 40 lat, do czasów stanu wojennego, kiedy festiwal – wtedy jeszcze w Gdańsku – nie mógł się odbyć z oczywistych powodów. Część z tych filmów nigdy już później na festiwal nie wróciła. My właśnie w Gdyni te filmy przywracamy do życia festiwalowego – wyjaśnił.

Wtorek, czyli drugi dzień 47. FPFF obfitował w pokazy i konferencje z tym związane. Nie zabrakło gwiazd. Pojawili się: Grażyna Torbicka, Antoni Pawlicki, Andrzej Seweryn, Margaret, Małgorzata Pieczyńska, Eryk Lubos, Marta Malikowska, Tomasz Ziętek, Maria Pakulnis, Robert Więckiewicz, Małgorzata Gorol…

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Małgorzata Pieczyńska - 2. dzień 47. FPFF w Gdyni

Małgorzata Pieczyńska - 2. dzień 47. FPFF w Gdyni

Marta Malikowska - 2. dzień 47. FPFF w Gdyni

Marta Malikowska - 2. dzień 47. FPFF w Gdyni

Filip Bajon - 2. dzień 47. FPFF w Gdyni

Filip Bajon - 2. dzień 47. FPFF w Gdyni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×