20-lecie „Pytania na śniadanie” na plaży w Sopocie: Tomasz Kammel, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska…

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie świętuje swoje 20-lecie. Z tej okazji telewizja Polska przygotowała mnóstwo atrakcji dla widzów. Pierwszą z nich było spotkanie z prowadzącymi na plaży w Sopocie. 

Pytanie na śniadanie to program, który od dwóch dekad cieszy się popularnością wśród widzów. Poranny format nadawany w Dwójce już dawno zyskał stałe miejsce w ramówce stacji. Każdego ranka poranek z TVP przy jego udziale zaczynają miliony widzów. Na przestrzeni lat mocno zmieniła się obsada, a przed fanami pojawiali się różni prowadzący.

Od roku sytuacja jest ustabilizowana i na antenie TVP pojawia się stały skład. W gronie prowadzących znajdują się: Ida Nowakowska, Tomasz Wolny, Tomasz Kammel, Izabela Krzan, Aleksander Sikora, Małgorzata Opczowska, Ida Nowakowska Łukasz Nowicki, Robert El Gendy, Małgorzata Tomaszewska, Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski.

W sobotni poranek większość prowadzących pojawiła się na plaży w Sopocie, gdzie rozpoczęli oni świętowanie 20-lecia uwielbianego przez widzów programu. Nie zabrakło atrakcji.

20-lecie Pytania na śniadanie na plaży w Sopocie

Telewizja Polska z wielkim rozmachem postanowiła świętować dwie dekady obecności na ekranie. Dla widzów tego formatu przygotowano mnóstwo atrakcji. Wśród nich między innymi spotkanie prowadzących z fanami. Jedno odbędzie się w Warszawie, a kolejne w Sopocie. Wieczorem w Operze Leśnej zaplanowano jubileuszowy koncert z tej okazji.

W studiu w Warszawie dyżur pełnili dzisiaj Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. Reszta ekipy udała się natomiast nad Bałtyk. W sobotnim jubileuszowym wydaniu wspominano między innymi najbardziej wzruszające momenty, ale też największe wpadki i przejęzyczenia.

Prowadzący bawili się doskonale. Na plaży w Sopocie nie zabrakło muzyki, dobrego humoru, życzeń i przede wszystkim tortu. Już za kilka godzin natomiast wskoczą w wieczorowe kreacje i będą kontynuowali dobrą zabawę w Operze Leśnej w Sopocie.

Oglądacie Pytanie na śniadanie od samego początku? W naszej galerii zobaczycie, jak obsada śniadaniówki bawiła się dzisiaj na plaży.


Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska, Robert El Gendy

Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska, Robert El Gendy

Tomasz Kammel - 20-lecie

Tomasz Kammel - 20-lecie "Pytania na śniadanie"

Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska, Robert El Gendy

Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska, Robert El Gendy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×