NewsyZwyrodnialec nie miał litości dla córki Englerta i Ścibakówny. To, co zafundował ślicznej Helenie, zasługuje na pozbawienie go wolności! Wszystko ujawniła Maria Sadowska

Zwyrodnialec nie miał litości dla córki Englerta i Ścibakówny. To, co zafundował ślicznej Helenie, zasługuje na pozbawienie go wolności! Wszystko ujawniła Maria Sadowska

Englert Ścibakówna Sadowska
Englert Ścibakówna Sadowska
Elwira Szczepańska

18.01.2023 07:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jan Englert jest jednym z najwybitniejszych polskich aktorów. Na swoim koncie zapisał sporo doskonałych kreacji, które odgrywał na deskach teatru, w kinie oraz popularnych serialach. Oprócz tego jest reżyserem, pedagogiem oraz dyrektorem teatru. Udało mu się również ułożyć życie rodzinne.

Artysta związał się z Beatą Ścibakówną, aktorką, która w przeszłości była jego studentką. Para doczekała się córki Heleny. 23-latka poszła w ślady rodziców i również związała życie z aktorstwem. Ma na koncie role w produkcjach, takich jak m.in.: Układ zamknięty, W rytmie serca, O mnie się nie martw, Diagnoza, Wojenne dziewczyny. Najwięcej osób kojarzy ją z roli Angeli w Barwach szczęścia.

Helena podchodzi do aktorstwa tak poważnie, że w 2019 roku wyjechała nawet do Stanów Zjednoczonych, by tam rozpocząć studia na elitarnej Tisch School of the Arts. Niestety jej naukę przerwała pandemia koronawirusa. Obecnie kontynuuje edukację w kraju. Właśnie debiutuje na wielkim ekranie w kontrowersyjnym filmie Pokusa.

Córka Jana Englerta doświadczyła próby gwałtu

Film Pokusa to ekranizacja książki Edyty Folwarskiej o tym samym tytule. Reżyserią zajęła się Maria Sadowska. Produkcja już od kilku miesięcy wzbudza wielkie kontrowersje! Na ekranie zobaczymy Piotra Stramowskiego, córkę Jana Englerta - Helenę Englert, a także znanego Dziewczyn z Dubaju włoskiego aktora Andrea Pretiego, a w rolach drugoplanowych Joannę Liszowską, Piotra Głowackiego oraz Klaudię El Dursi.

Pokusa ma pokazać środowisko piłki nożnej z mrocznej strony. Ujawni kwestie mobbingu i wykorzystywania seksualnego, a na ekranie ma zostać pokazana nawet scena gwałtu. Będzie też trójkąt erotyczny, w którym Piotr Stramowski zagrał z Andreą Pretim i Heleną Englert.

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny debiutuje na wielkim ekranie, i to w filmie erotycznym. Przyszło jej się zmierzyć z nie lada wyzwaniem. Młodziutka aktorka musiała zagrać sceny, w których jej bohaterka jest gwałcona po tym, jak ktoś podał jej pigułkę gwałtu. Okazuje się jednak, że Helena Englert musiała zmierzyć się z traumą z przeszłości, bo sama doświadczyła próby gwałtu... Zwyrodnialec posunął się do czynu, który jest karalny.

Młoda aktorka musiała stawić czoła demonom przeszłości. O wszystkim opowiedziała Maria Sadowska:

Helenę to spotkało. Faktycznie, ktoś jej coś dosypał do drinka. Na szczęście nic jej się nie stało, uratowały ją przyjaciółki, zajęły się nią. Ona bardzo dobrze wiedziała, jak to zagrać, ponieważ naprawdę to przeżyła — mówi Super Expressowi Maria Sadowska.

Tabloid donosi, że autorka książkowego pierwowzoru i scenariusza filmu, Edyta Folwarska, oparła wszystko na własnych doświadczeniach, a wybierając Helenę do głównej roli, nie wiedziała, że w przeszłości ona także mierzyła się z taką historią.

Helena Englert
Helena Englert
Helena Englert
Helena Englert
Helena Englert
Helena Englert
Helena Englert - sylwester 2022
Helena Englert - sylwester 2022
Jan Englert, Helena Englert na premierze sztuki
Jan Englert, Helena Englert na premierze sztuki
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także