ExclusiveHejter chciał ośmieszyć Monikę Miller w oczach dziadka. Poznaliśmy finał sprawy

Hejter chciał ośmieszyć Monikę Miller w oczach dziadka. Poznaliśmy finał sprawy

Monika Miller i Leszek Miller (fot. KAPIF)
Monika Miller i Leszek Miller (fot. KAPIF)
04.01.2024 12:40

Monika Miller padła ofiarą ataku. Jakiś czas temu jeden z użytkowników portalu X (dawniej Twitter) wysłał jej dziadkowi, Leszkowi Millerowi, m.in. obsceniczne zdjęcie pośladków, sugerując, że przedstawia ono jego wnuczkę. Oczywiście na kadrze była widoczna zupełnie inna osoba.

Już wysyłam pisemko do prawnika. Zniesławienie i szerzenie nieprawdziwych wiadomości jest karane – ostrzegła Monika swojego oponenta.

Jak dalej potoczyła się sprawa? Celebrytka ujawniła to w rozmowie z Jastrząb Post.

Monika Miller nie odpuszcza hejterom

Monika i Leszek wspólnie ustalili, że jednak nie pozwą hejtera.

Rozmawiałam o tym ze swoim dziadkiem i stwierdziliśmy, że to nie ma sensu. Oczywiście chciałabym, żeby ten hejter przekazał pieniądze na jakąś wybraną przeze mnie fundację, ale stwierdziliśmy, że na razie z tym poczekamy – zaczęła wnuczka polityka.

Na szczęście oponent Millerów przeprosił za to, co zrobił.

Hejter się przestraszył i przeprosił. Wstawił post, w którym mnie przeprosił. Nadal próbuje mnie ośmieszyć. Ale tym razem mu się to nie udaje – dodała.

Wnuczka byłego premiera nie ukrywa, że ataki na nią i dziadka powtarzają się regularnie. By uniknąć ich w przyszłości, odtąd zamierza być bardziej stanowcza.

Ja i mój dziadek jesteśmy atakowani na co dzień, więc jesteśmy do tego bardziej przyzwyczajeni. Jeszcze nie było takiej sytuacji, w której ktoś naprawdę próbował mnie w ten sposób ośmieszyć. Nie będę tolerować takiego zachowania. Na przyszłość będę bardziej agresywna – zapowiedziała na koniec rozmowy z Jastrząb Post.
Monika i Leszek Millerowie (fot. Instagram)
Monika i Leszek Millerowie (fot. Instagram)
Monika Miller (Instagram)
Monika Miller (Instagram)
Monika Miller (Instagram)
Monika Miller (Instagram)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także