Szukaj

Naga Joanna Krupa w nowej kontrowersyjnej kampanii PETA

Joanna Krupa Impreza Rafaello fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Joanna Krupa po raz kolejny jest głosem zwierząt

Joanna Krupa w Polsce znana jest przede wszystkim z programu Top Model, gdzie zasiada jako przewodnicząca jury. Sympatię zdobyła także dzięki swojej działalności na rzecz zwierząt.

Zobacz: Joanna Krupa z psami w DDTVN. Wystylizowana na słowiankę

Niemniej jednak zanim pojawiła się w Polsce to zdobyła popularność w Ameryce m.in. dzięki swojemu programowi, udziałowi w tamtejszym Tańcu z Gwiazdami oraz współpracy z PETĄ, czyli międzynarodową organizacją broniąca etycznego traktowania zwierząt. 
Kampanie PETY słyną z tego, że są bardzo kontrowersyjne. Joanna Krupa do tej pory wzięła udział w aż 4! Trzy pierwsze zyskały rozgłos na całym świecie. Teraz organizacje wypuściła kolejną, której celem jest walka o pozostawienie orek na wolności w ich naturalnych środowiskach.

Krupa na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie gotowego już plakatu, gdzie pozuje naga, pomalowana jedynie farbami do ciała. Kolorystyka czerni i bieli ma przypominać ciało orki. Joanna zamknięta jest w szklanej kuli, która symbolizuje akwarium. Pozycja jej ciała oraz mimika wskazuje na to, że czuje się uwięziona i nieszczęśliwa. Na plakacie widnieje hasło:

ZNIEWOLONE ORKI: SMUTNE. SAMOTNE. DALEKO OD DOMU.

Modelka pod zdjęciem napisała:

Zwierzęta nie są nasze, abyśmy mogli robić z nimi wszystko to, czego chcemy i zabierali je z ich naturalnych środowisk. Nie mamy prawa zabierać je z dala od ich rodzin, aby utrzymywać je w niewoli. One czują ból tak jak my!

Powstało również video z kulis sesji, gdzie Joanna Krupa między innymi mówi:

Te zwierzęta są uwięzione przez całe swoje życie.

 Mogę sobie tylko wyobrazić i poczuć ból tych zwierząt tkwiąc w tym małym akwarium. Normalnie orki pływają 100 mil dziennie.
Inne znane kampanie z udziałem Joanny Krupy to ta, w której modelka jest naga, zasłonięta krzyżem, a slogan głosi:
„Bądź aniołem dla zwierząt. Zawsze adoptuj . Nigdy nie kupuj „.  Kolejna to, gdzie pozuje naga przed Concert Hall w Los Angeles, a hasło na plakacie głosi: ” Wolę chodzić nago niż nosić futro „.
Joanna Krupa w najnowszej kampanii PETA

Joanna Krupa w najnowszej kampanii PETA

Joanna Krupa kampania PETA

Joanna Krupa kampania PETA: Wolę chodzić nago niż nosić futra

Joanna Krupa dla PETA

Joanna Krupa dla PETA: Bądź aniołem dla zwierząt. Zawsze adoptuj. Nigdy ne kupuj!

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×