Wirtualna Polska

Zosia Ślotała szczerze oceniła obozy treningowe Ani Lewandowskiej! Z ostatniego też wróciła zadowolona? [WIDEO]

Zosia Ślotała szczerze oceniła obozy treningowe Ani Lewandowskiej! Z ostatniego też wróciła zadowolona? [WIDEO]

Anna Lewandowska Zosia Ślotała

Zosia Ślotała o obozie treningowym Anny Lewandowskiej

Wirtualna Polska

Zosia Ślotała opowiedziała o ostatnim obozie Camp By Ann prowadzonym przez Annę Lewandowską. Zdradziła kto pojawia się na obozach trenerki i jakie wartości gwiazda przekazuje swoim podopiecznym. Ile schudła podczas tygodnia treningów? Zobaczcie wideo!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zosia Ślotała to jedna z tych gwiazd, które uwielbiają zdrowy styl życia i dbają o swoją sylwetkę, co procentujemy efektami w wyglądzie. Zosia nie ukrywa, że jest fanką Ani Lewandowskiej, a także jej metod odchudzania i sposobu, w jaki motywuje Polki. W tym roku Zosia po raz kolejny uczestniczyła w obozie trenerki, na którym ćwiczyło aż 90 kobiet. Jak go wspomina?

Było 90 bab. Wiec to jest duże wyzwanie. Ale każda z tych dziewczyn przyjeżdża z własną historią, z pozytywnym nastawieniem i przede wszystkim do działania jest gotowa i do tego, żeby ćwiczyć. Czy to jest Marina, czy to Weronika Książkiewicz, czy reszta dziewczyn to naprawdę każda jest interesująca. Tak się trochę utarło, że my jesteśmy po 8 osób w domku, domki tak się ze sobą wspierają i trzymają razem, ale oczywiście spędzamy ze sobą po te 4-5 godzin dziennie na macie, trenując, wiec to łączy w bólu. Ja poznałam dziewczyny, z którymi trzymam kontakt i nie tylko spotykam się na treningach, ale też spotykamy się poza.

Jak wyjawiła Zosia, na obozach wszyscy są równi – a przyjeżdżają na nie i gwiazdy i „zwykłe” dziewczyny z niezwykłymi historiami:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nie są to tylko nazwiska z pierwszych stron gazet, ale dziewczyny, które przyjeżdżają, mają swoje historie życiowe, dziewczyny, które walczyły o tą sylwetkę po dzieciach, albo miały problemy zdrowotne i to wszystko przewalczyły i dalej mają chęć walczyć o siebie. Więc myślę, że to jest fajne takie wsparcie i coś, czego Ania nas uczy, że my kobiety powinnyśmy się wspierać.

Co daje Zosi udział w tego typu obozach?

Byłam ponownie i nie spodziewałam się, że wrócę aż z takim wynikiem. Bardzo duże różnice, jeśli chodzi o centymetry. To wszystko zostało wypracowane w 7 dni. To jest taki tydzień dla mnie, gdzie mogę poćwiczyć, zdrowo zjeść, nauczyć się też o zdrowym odżywaniu, które przez cały czas staram się wbić do głowy, bo to nie jest tylko zdrowe odżywanie dla mnie, ale dla całej mojej rodziny. To jest taki tydzień, gdzie mogę się wyspać, bo w domu nadal, mój kochany synek budzi się w nocy, a tutaj mimo tego, że rozgrzewka i pierwszy trening jest na 7.30 to dla mnie jest naprawdę późno. Wyjazd na taki obóz na pewno daje mi kondycję, na pewno też poprawiają mi się obwody, a przede wszystkim to jest taki moment, kiedy mogę się naładować energią, ja wracam tak nabuzowana do działania. Dzięki Ani polubiłam wysiłek fizyczny i też przekonuję się do tego zdrowego żywienia.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

A Wy chcielibyście pojechać na taki obóz?

Wysyp celebrytek na pokazie nowej kolekcji marki ZAQUAD: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Burzyńska, Agata Biernat, Ewa Szabatin, Zosia Ślotała

Wirtualna Polska

Zosia Ślotała wyprzedaje swoją szafę! Gucci, Saint Laurent, ale są też ubrania z sieciówek!

Zosia Ślotała pokazała zdjęcia z chrztu syna! Lepszej promocji dla swojego biznesu nie mogła wymyślić

Zosia Ślotała - Sylwester 2018

Zosia Ślotała - Sylwester 2018

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Zosia Ślotała - goście

Zosia Ślotała - goście "Dzień Dobry TVN" i "Pytanie na Śniadanie"

Zosia Ślotała  - SMYK Event Mikołajkowy

Zosia Ślotała - SMYK Event Mikołajkowy

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×