ExclusiveAnna Lewandowska uchodzi za jedną z najbardziej stylowych Polek. Co o jej modowych wyborach sądzi Zosia Ślotała? [WIDEO]

Anna Lewandowska uchodzi za jedną z najbardziej stylowych Polek. Co o jej modowych wyborach sądzi Zosia Ślotała? [WIDEO]

Ślotała o stylizacjach Lewandowskich
Ślotała o stylizacjach Lewandowskich
11.04.2023 05:00

Anna Lewandowska uchodzi za jedną z najbardziej stylowych Polek. W szafie ma zarówno bardzo drogie rzeczy, jak i te z sieciówek. Wiele fanek z uwagą przygląda się jej stylizacjom. Sama gwiazda nie ukrywa, że interesuje się modą i lubi się nią bawić, ale podkreśla, że ma w życiu inne priorytety.

Lubię śledzić trendy, obserwować to, co dzieje się w świecie mody, ale nie jest to zbyt wysoko na mojej liście priorytetów. Łączę w życiu wiele ról: jestem przedsiębiorcą, sportowcem i mamą. I myślę, że widać to w sposobie, w jaki się ubieram. Lubię bawić się modą i łączyć różne fasony: oversizowe kurtki, jeansy, trampki. Mam kilka par szpilek, ale nie noszę ich zbyt często. Przede wszystkim muszę czuć się komfortowo – przeżyć dzień pełen różnych obowiązków. Ubrania powinny dodawać mi pewności siebie. Chcę czuć się dobrze ubrana, a nie wystrojona – mówiła w maju 2022 r. w L'Officiel Monaco.

Co na temat jej stylu powiedziała naszej reporterce Zosia Ślotała?

Zosia Ślotała o stylizacjach Anny Lewandowskiej

Zosia Ślotała zasłynęła swego czasu jako stylistka gwiazd. Ubierała znane z polskiego show-biznesu osoby. Naszej reporterce udało się ją namówić, żeby wypowiedziała się na temat stylizacji Anny Lewandowskiej:

Myślę, że to są światowe stylizacje. Ja Ani absolutnie kibicuję, bardzo lubię wszystkie jej stylizacje z fashionweeków i nie tylko.

Zdaniem Zosi, Ania odnalazła swój unikalny styl:

Myślę, że odnalazła swój unikalny styl, umie się tym bawić, lubi się tym bawić i czuje się w tym komfortowo.

Jesteście fanami stylizacji Ani?

  • Anna Lewandowska z torebką za 20 tys.
  • Anna Lewandowska, Robert Lewandowski - premiera "Lewandowski - Nieznany" (fot. AKPA)
  • Anna Lewandowska na meczu Polska - Albania
  • Anna Lewandowska na Fashion Week w Paryżu 2023
  • Anna Lewandowska na meczu Roberta Lewandowskiego
  • Anna Lewandowska przed DDTVN
  • Anna Lewandowska
[1/7] Anna Lewandowska z torebką za 20 tys.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także