Szukaj

Wiemy wszystko o relacji Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka! Rozgadała się przed naszą kamerą i wyjawiła co ich łączy [WIDEO]

Viola Kołakowska

Viola Kołakowska

Viola Kołakowska o relacji z Tomaszem Karolakiem

Rozstanie Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka było jednym z największych zaskoczeń w ostatnich latach życia polskiego show-biznesu. Aktor przez jakiś czas spotykał się z kimś innym, ale partnerka zostawiła go, sugerując, że „nie zakończył poprzedniego romansu”. Czy więc oznacza to, że Karolak i Viola znów są razem? Gwiazda zabrała głos przed kamerą Jastrząb Post i wyjawiła całą prawdę o relacji z aktorem. Zobaczcie wideo!

Niewiele polskich par w polskim show-biznesie budzi takie emocje jak Viola Kołakowska i Tomasz Karolak. Para była ze sobą przez lata, doczekała się dzieci, zaręczyła na scenie w teatrze – prawie jak bajka. Ostatecznie okazało się jednak, że między nimi nie układa się zbyt dobrze, a różnice doprowadziły do rozstania. W ostatnich tygodniach sporo mówiło się jednak o tym, że para znalazła wspólny język i znów cieszy się miłością. Jaka jest prawda?

Viola rzuciła nieco światła na plotki w rozmowie z Jastrząb Post:

Ja nie obchodzę Walentynek. To jest jakieś wymyślone, dziwne święto. Nie dla mnie. My mamy z Tomkiem relację rodzicielsko-przyjacielską i tyle, nic więcej. (…) Rozdmuchiwanie tej historii jest domeną prasy i mediów. Nie ma co rozdmuchiwać. W naszym życiu się od jakiegoś czasu nic nie zmienia, jesteśmy w bardzo dobrej relacji przyjacielskiej. Pracujemy ze sobą i mam nadzieję, że tak zostanie, bo lubię pracować z Tomkiem. I tyle. – skwitowała

Spodziewaliście się tego?

Obsada „Agent Gwiazdy 4” na konferencji prasowej: Kinga Rusin, Maria Sadowska,Edyta Górniak, Viola Kołakowska

Tomasz Karolak z najdrobniejszymi szczegółami opowiedział o swojej relacji z Violą Kołakowską. Jego eks-Playmate zzielenieje z zazdrości!

Misiek Koterski wreszcie wyjawił całą prawdę o swoim wielkim konflikcie z Violą Kołakowską! I wszystko jasne!


Viola Kołakowska- Agent Gwiazdy 4

Viola Kołakowska- Agent Gwiazdy 4

Viola Kołakowska - Agent Gwiazdy 4

Viola Kołakowska - Agent Gwiazdy 4

Viola Kołakowska – Paprocki&Brzozowski – The Paradise Club (2018)

Viola Kołakowska – Paprocki&Brzozowski – The Paradise Club (2018)

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×