Szukaj

Kariera karierą, ale co ze szkołą? Viki Gabor o swoich ocenach na świadectwie. Jaką miała średnią?

Viki Gabor o ocenach w szkole

Viki Gabor w czasie kwarantanny przeszła prawdziwy sprawdzian. Musiała skupić się zarówno na szkole, jak i na muzyce. Kto wspierał ją najbardziej w tym ciężkim okresie?

Viki Gabor w ekspresowym tempie wyrosła na jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Mimo młodego wieku wokalistka może pochwalić się sporymi osiągnięciami. Swoją karierę zaczęła w muzycznym show The Voice Kids, gdzie dotarła aż do finału.

Chociaż programu nie udało się wygrać, to zaraz po tym wydarzeniu pojawiła się dla niej kolejna szansa. Gabor wygrała polskie eliminacje do Konkursu Piosenki Eurowizji Dla Dzieci, a w finale powtórzyła sukces Roksany Węgiel i zostawiła wszystkich konkurentów daleko w tyle, zdobywając pierwsze miejsce. Od tego momentu jej popularność stale wzrasta, a młoda piosenkarka należy do bardzo zapracowanych osób.

Viki Gabor: jak radzi sobie z łączeniem muzyki z nauką w szkole?

Ostatni czas był dla młodej gwiazdy dość trudny. Przymusowa izolacja wiązała się z nauką zdalną. Gwiazda musiała pogodzić plany zawodowe z edukacją domową. Czy udało się jej osiągnąć kompromis? Zdradziła to w wywiadzie dla Jastrzab Post.

Viki Gabor o szkole i lekcjach w czasach pandemii.

Było ciężko, bo dostawaliśmy bardzo dużo materiałów ze szkoły. Chociaż moja szkoła jest bardzo wyrozumiała i moi nauczyciele są naprawdę świetni. Wiedzą, że jak czegoś nie mogę zrobić, to ustalamy inny termin. Była kwarantanna, byłam w domu, ale nadal pracowałam intensywnie przy muzyce. Pisałam z siostrą bardzo dużo piosenek. To był dla mnie ciężki okres, ponieważ musiałam skupić się na szkole i muzyce w tym samym czasie. W jednym dniu miałam parę lekcji i w tym dniu musiałam napisać piosenkę z siostrą. Nie było łatwo, ale mam świetną mamę, która mi pomagała. Mam po prostu fajną, wspierającą rodzinę, która mi pomogła w tym trudnym okresie i jakoś dałam radę.

Czerwony pasek na świadectwie był dla niej ogromnym zaskoczeniem. Dodajmy, że aby uzyskać świadectwo z biało-czerwonym paskiem średnia ocen musi wynosić minimum 4,75, a to oznacza tylko jedno – na cenzurce Viki nie brakowało piątek. I pewnie szóstki z muzyki.

Bardzo się cieszę z tego świadectwa, bo nie spodziewałam się tego w ogóle, a jakoś mi się udało. Więc nie jest źle.

Serdeczne gratulacje i oby tak dalej.


Viki Gabor na planie programu Jaka to melodia? postawiła na rozpuszczone włosy

Viki Gabor na planie programu Jaka to melodia? postawiła na rozpuszczone włosy

Viki Gabor pojawiła się na scenie programu Jaka to melodia?

Viki Gabor pojawiła się na scenie programu Jaka to melodia?

Viki Gabor - urodziny

Viki Gabor - urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×