Varsovia Apartamenty Kasprzaka to miejsce, jakiego Polska jeszcze nie widziała! Gwiazdy nie mogły powstrzymać zachwytu! [WIDEO]

Varsovia Apartamenty Kasprzaka gwiazdy

Varsovia Apartamenty Kasprzaka gwiazdy

Gwiazdy oceniły Varsovię Apartamenty Kasprzaka

Obiekt Varsovia Apartamenty Kasprzaka usytuowany jest na warszawskiej Woli, w obrębie prestiżowego osiedla Bliska Wola. Varsovia to coś więcej niż hotel. To przestrzeń w pełni dostosowana do potrzeb klienta, zarówno jeśli chodzi o rozwiązania funkcjonalne, jak również designerskie. Oferujący zarówno większe, jak i mniejsze apartamenty aparthotel to idealne rozwiązanie dla turystów, przedsiębiorców i biznesmenów, ale także dla wszystkich, którzy szukają komfortowej alternatywy wynajmu mieszkań.

Na inauguracji Varsovia Apartamenty Kasprzaka pojawiła się plejada gwiazd, które nie mogły wyjść z podziwu nad świetnym designem i lokalizacją hotelu. Eva Minge była zachwycona:

Jesteśmy w miejscu, które jest niezwykle przyjazne i również bardzo pięknie, przyjaźnie, ascetycznie urządzone. Jest to tak urządzone, że będzie podobało się zarówno tym którzy lubią wnętrza nowoczesny i tym, którzy lubią wnętrza klasyczne lub mają jakieś swoje preferencje bardzo neutralne. Blisko na wszystkie spotkania, bardzo wygodne łóżka bo zdążyłam już sprawdzić i ja która nie mieszka w Warszawie i to na co najbardziej narzekam to bardzo często jest to, że jest hałas. Tutaj mamy wyciszone te pokoje, mamy do czynienia z taką budową i konstrukcją, że na pewno w sypialni będzie można się wyspać. Przyjeżdżając do Warszawy ja przyjeżdżam i mam od rana do nocy spotkania. Wieczorem muszę paść na wygodnej kanapie, a potem muszę się przenieść do wygodnego łóżka. I łazienka też musi mieć normalny wymiar i doświetlenie. To wszystko tu mamy. Design bardzo fajny, design światowy. Ja myślę, że to jest wypadkowa tego, co dzisiaj się na świecie pokazuje i to dla mnie jest taki styl który często jeżdżąc po dobrych aglomeracjach, po dobrych stolicach napotykam.- powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post

Tomasz Oświeciński, znany z tego, że zawsze mówi szczerze, jest zachwycony wielkością apartamentów i ich funkcjonalnością:

To są duże apartamenty i każdy znajdzie coś dla siebie. Są to apartamenty z wielkim aneksem, więc możesz mieszkać sam, z rodziną, z koleżanką, z kolegą.

Gwiazdy zapraszają na Bieg Czas Na Wzrok 2018! Kasia Cichopek, Anna Dereszowska, Karolina Malinowska, Danuta Stenka, Staszek Karpiel-Bułecka

Co wyróżnia Varsovia Apartamenty Kasprzaka?

Radosław Majdan, który jest dyrektorem Varsovia Apartamenty Kasprzaka wie, że to co ich wyróżnia, to przede wszystkim jakość:

My na pewno jeśli chodzi o ten target aparthoteli wyróżniamy się jakością. Wyróżniamy się tym, że mamy 24 godzinną recepcję, bardzo dobrą restaurację. Ale myślę, że także podejściem naszego personelu do naszych klientów. Liczba miejsce praktycznie nieograniczona bo aż 311 pokoi, coś co chcieliśmy bardzo zrobić w apartamentach przy ulicy Kasprzaka to odtworzyć troche warunków hotelowych o standardzie apartamentów, ale z drugiej strony atmosfera domu i myślę, że to mi się udało, bo tutaj oprócz krótki terminowych najmów dla turystów czy szeroko pojętego biznesu, liczymy też na najem długoterminowy i tutaj też jesteśmy konkurencyjni. Jeżeli chodzi o rynej najmu nieruchomości, to myślę, że nasz hotel równiez w tym zakresie zaistnieje.

Laura Łącz bardzo ceni sobie komfort, jakość i przede wszystkim- lokalizację:

Dobrze jest jeśli hotel jest aż tak elegancki, wspaniały i czysty jak ten. Jeżeli już jadę gdzieś, a mam dużo swoich recitali piosenek, występów, monodramów poetycko muzycznych wtedy oczywiście chciałabym mieć spokój i ciszę, więc bardzo sobie cenię, aby w hotelu była ta część cicha dla gości, nawet w weekendy co jest rzadkością. Jest tu przepięknie i w ogóle ta część Warszawy ta wola i bliska wola w tej chwili jest niewątpliwie najbardziej rozwijającą się dzielnicą i wydaje mi się, że to jest bardzo dobra i bardzo rozwojowa lokalizacja. Bo jak wiemy, jeśli chodzi o hotel czy mieszkanie, to są 3 najważniejsze cechy: Po pierwsze lokalizacja, po drugie lokalizacja i po trzecie lokalizacja.

A co na temat inwestycji mówi Józef Wojciechowski, przewodniczący Rady Nadzorczej J.W. Construction Holding S.A?

Apartamenty gdzie można mieszkać długi okres czasu, są stosunkowo niedrogie. Cena jest porównywalna do wynajmu mieszkań w różnych częściach Warszawy. Wyposażone apartamenty gdzie można sobie ugotować śniadanie, obiad, kolację. Czuć się jak u siebie w domu, a jednocześnie mieć pełną usługę hotelową. Z concerege i innymi rzeczami, które temu towarzyszą.

Zapraszamy na materiał.

Gwiazdy na otwarciu aparthotelu Varsovia Apartamenty Kasprzaka: Eva Minge, Radosław Majdan, Sławek Uniatowski, Jakub Kucner

Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji Bizuu: Natasza Urbańska, Paulina Krupińska, Karolina Szostak, Paula Tumala

Gwiazdy na 43 Festiwalu Filmowym w Gdyni: Agata Kulesza, Katarzyna Figura, Edyta Herbuś, Ilona Ostrowska


Ivs Alter – otwarcie Varsovia Apartamenty Kasprzaka

Ivs Alter – otwarcie Varsovia Apartamenty Kasprzaka

Tomasz Barański – otwarcie Varsovia Apartamenty Kasprzaka

Tomasz Barański – otwarcie Varsovia Apartamenty Kasprzaka

Izabela Trojanowska – otwarcie Varsovia Apartamenty Kasprzaka

Izabela Trojanowska – otwarcie Varsovia Apartamenty Kasprzaka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×