Szukaj

Kożuchowska nie traciła czasu i jednym zdaniem oceniła aktorską karierę Rozenek. Co innego Królikowski

Rozenek aktorką. Kożuchowska i Królikowski komentują

Rozenek aktorką. Kożuchowska i Królikowski komentują

Małgorzata Rozenek właśnie jest w trakcie kręcenia zdjęć do swojego kinowego debiutu. Małgorzata Kożuchowska i Antek Królikowski powiedzieli co myślą o zatrudnieniu gwiazdy w nowej produkcji.  Jak poradzi sobie u Patryka Vegi?

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej zajętych gwiazd show-biznesu. Cały czas realizuje nowe projekty. Od lat jest prowadzącą program Projekt Lady i nawet będąc tuż po porodzie, nie zamierzała rezygnować z udziału w najnowszej edycji show. Cały czas jest gościem w kolejnych programach, udziela wywiadów i jest obecna na Instagramie. Ostatnio zdecydowała się także na całkiem nową posadę. Przyjęła propozycję od Patryka Vegi.

Kożuchowska i Królikowski o debiucie Małgosi Rozenek w nowym filmie Vegi

Kilka tygodni temu media obiegły zdjęcia ze spotkania Patryka Vegi i Małgorzaty Rozenek. Od tego momentu wszyscy domyślali się, że gwiazda pojawi się w kolejnym filmie znanego reżysera. To, że Małgosia zadebiutuje w roli aktorki, spotkało się z wielkim poruszeniem wśród fanów. Zwłaszcza po zdjęciach, które pojawiły się na jej Instagramie. Widzimy tam gwiazdę z tatuażami i twarzą całą we krwi.

Prowadząca Projekt Lady zdecydowanie wie, jak zbudować napięcie wokół tego wydarzenia. Antek Królikowski i Małgorzata Kożuchowska zagrali już w kilku filmach najpopularniejszego ostatnio reżysera. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post powiedzieli, co myślą o obsadzeniu Rozenek w najnowszej produkcji.

Jestem przekonany, że Małgosia świetnie sobie poradzi. Wiem, że Patryk od dłuższego czasu myślał o tym, by zatrudnić ją w jednym ze swoich filmów i teraz się udało. Wiem, o czym jest ten film. Znam scenariusz, rozmawiałem z Małgosią i Patrykiem. Jestem ciekaw, jak oni to zrobią. Jest to duże wyzwanie dla Małgosi, ale na pewno sobie poradzi. Jak z nią jakiś czas rozmawiałem, to była bardzo podekscytowana. Wierzę, że im się ta współpraca fajnie klei i że zrobią dobry, fajny film – powiedział nam Antek Królikowski.

A co na to Małgorzata Kożuchowska?

Jeżeli do tej pory jej nie wyrzucił, a z tego co wiem, zdjęcia są w toku, to znaczy, że sobie radzi.

Jesteście ciekawi, jak wypadnie Małgorzata w najnowszym filmie Patryka?


Małgorzata Rozenek i Patryk Vega spotkali się

Małgorzata Rozenek i Patryk Vega spotkali się

Patryk Vega zmierza na spotkanie z Małgorzatą Rozenek

Patryk Vega zmierza na spotkanie z Małgorzatą Rozenek

Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu Banksterzy

Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu Banksterzy

Dodaj komentarz

  • GośćMMM pisze:

    MAŁGORZATA ROZENEK – PIĘKNA URODA , SUPER AKTORKA MOŻE BYĆ , A MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA JUŻ SIĘ PRZEJADŁA , TYM SZTUCZNYM UŚMIECHEM – ALE KOMUŚ MOŻE SIĘ PODOBAĆ 🙂

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×