Szukaj

Roxie Węgiel zawiesza karierę? „Poszła plotka, ale…”. Już wiemy, dlaczego ostatnio gra mniej koncertów [WIDEO]

Roksana Węgiel zawiesza karierę?

Roksana Węgiel zawiesza karierę?

Roksana Węgiel rezygnuje z występów? Gwiazda oficjalnie skomentowała doniesienia o zawieszeniu kariery. Jak odniosła się do medialnych spekulacji?

Roksana Węgiel w ciągu dwóch lat wyrosła na czołową gwiazdę polskiej estrady. Jej płyty rozchodzą się jak na pniu, bilety na koncerty sprzedają się jak ciepłe bułeczki, a teledyski biją rekordy popularności na YouTubie. Tym bardziej wielu fanów z niepokojem przyjęło informację o chwilowej przerwie w karierze nastolatki.

Podobno Roxie zdecydowała się na przerwę od występów w związku z rychłym przyjściem na świat jej drugiego brata. Już kilka miesięcy temu Węgiel przyznała, że jej mama spodziewa się trzeciego dziecka. A jako że 15-latka stawia rodzinę na pierwszym miejscu, doniesienia o jej rezygnacji z pracy wydawały się bardzo wiarygodne.

Roksana Węgiel zawiesza karierę? Gwiazda oficjalnie komentuje

Teraz okazuje się, że doniesienia jednej z gazet nie mają w sobie ani grama prawdy. Roksana w rozmowie z naszą reporterką zdementowała plotki o rzekomych planach zwieszenia swojej kariery:

To ściema. W tych zimowych miesiącach się generalnie mniej dzieje. Poszła plotka, rozprzestrzeniła się po sieci, ale ja nie zamierzam sobie robić przerwy. Teraz nie mam po prostu tak wielu koncertów, jak to w okresie zimowym bywa.

Roksana Węgiel na MTV EMA 2019

Roksana Węgiel na MTV EMA 2019

Roksana przyznała, że jej mama po porodzie nie będzie towarzyszyć jej za kulisami dużych wydarzeń. Jej obowiązki przejmie troskliwy ojciec, który na Instagramie funkcjonuje pod przeuroczym pseudonimem „stwórca Roxie”:

Jak mój brat będzie taki malutki, to mój tata będzie ze mną jeździć. A pewnie jak Tymek trochę podrośnie, to mama znowu będzie ze mną jeździć – powiedziała Roksana w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Fanki Roksany mogą więc spać spokojnie. Ich idolka jeśli się wybiera, to co najwyżej na Dominikanę, gdzie wraz z innymi gwiazdami będzie odwoływać zimę.

https://youtu.be/JPTwqL789UY


Roksana Węgiel w sportowej stylizacji promuje płytę

Roksana Węgiel w sportowej stylizacji promuje płytę

Roksana Węgiel wygrała 16 edycję Eurowizji Junior

Roksana Węgiel wygrała 16 edycję Eurowizji Junior

Roksana Węgiel – występ na Eurowizji Junior 2019

Roksana Węgiel – występ na Eurowizji Junior 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×