Szukaj

Reni Jusis dopiero teraz skomentowała wyniki „Tańca z gwiazdami”. Nie tak wyobrażała sobie swój udział w programie [WIDEO]

Reni Jusis odpadła z Tańca z gwiazdami jako pierwsza. Gwiazda nie tak wyobrażała sobie swój udział w show. W rozmowie z naszą reporterką opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszyły jej po ogłoszeniu wyników. Jest też wiadomość, która ucieszy jej fanów.

Reni Jusis o wynikach Tańca z gwiazdami

Raczej nie tak Reni Jusis wyobrażała sobie swój udział w Tańcu z gwiazdami. Piosenkarka opuściła show jako pierwsza uczestniczka. Mało kto spodziewał się takiego finału podczas odcinka otwierającego 10. edycję programu. Jeszcze przed rozpoczęciem zmagań pojawiały się opinie, że gwiazda hitu Zakręcona spotka się w wielkim finale razem z Barbarą Kurdej-Szatan.

Zobacz: Reni Jusis w mocnych słowach komentuje porażkę w “Tańcu z gwiazdami”. Nie ona jedyna była niezadowolona z piątkowego odcinka programu

Reni Jusis o odpadnięciu z Tańca z gwiazdami. Spodziewała się?

Sama artystka była bardzo zaskoczona decyzją widzów. Po emisji odcinka nie udzielała wywiadów i nie komentowała wyniku głosowania. Dopiero teraz, w rozmowie z Jastrząb Post, wyznała, że choć była przygotowani na wszystko, to jednak nie spodziewała się tak fatalnego biegu zdarzeń:

Chociaż byliśmy przygotowani na wszystko, bo nie wiadomo, która z par odpadnie pierwsza, to rzeczywiście byliśmy zaskoczeni, bardzo żałowaliśmy i postanowiliśmy nadal tańczyć. Za miesiąc weźmiemy udział w pokazie i nadal tańczę dla siebie, uczę się nowych tańców latynoamerykańskich. Nadal tańczę z Miszą, i nadal się bardzo kumplujemy. Po tym naszym debiucie dostałam tyle głosów, sympatii, wsparcia, że rzeczywiście, mimo tego zaskoczenia i trudnego wieczoru, ten następny dzień był swojego rodzaju celebracją i będziemy znowu w „Tańcu z Gwiazdami” w finale.

Reni Jusis i Misza Steciuk - Taniec z gwiazdami 10

Reni Jusis i Misza Steciuk – Taniec z gwiazdami 10

Komu w takim razie kibicuje Reni?

Ja ostatnio bardzo żałowałam, że odpadła Ruda i byłam tym bardzo zdziwiona. Na razie nie chcę nikogo wyróżniać, trzymam za wszystkich kciuki. Zobaczę się z nimi na którymś z odcinków, bo chciałabym też wrócić tam jako widz i ich wspierać.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: “Taniec z gwiazdami”: Monika Miller miała koszmarny wypadek tuż przed pierwszym odcinkiem. Co dalej z jej udziałem w programie?

Występ Reni Jusis w Tańcu z gwiazdami:


Reni Jusis, Misza Steciuk odpadli z programu, Taniec z gwiazdami 10

Reni Jusis, Misza Steciuk odpadli z programu, Taniec z gwiazdami 10

Reni Jusis i Misza Steciuk - Taniec z gwiazdami 10

Reni Jusis i Misza Steciuk - Taniec z gwiazdami 10

Reni Jusis, Misza Steciuk podczas tańca

Reni Jusis, Misza Steciuk podczas tańca

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×