Mama jednego z uczestników programu „Prince Charming” przebywa w więzieniu: „Jestem z tym pogodzony” [WIDEO]

Marek z Prince Charming

Marek z Prince Charming

Matka jednego z uczestników programu Prince Charming przebywa w więzieniu. Przed naszymi kamerami Marek Misztal opowiedział nieco więcej o rodzinnej tajemnicy. Co się stało?

Prince Charming to program, który pokaże spory pakiet emocji. Fani będą mogli bowiem przyglądać się rywalizacji 13 mężczyzn, którzy zawalczą o serce tego jedynego. Tytułowym księciem jest Jacek Jelonek. Przystojny model skupia na sobie całą uwagę pozostałych gejów, którzy rywalizują o jego względy. Chętnych do programu nie brakowało, a każdego z uczestników widzowie będą mogli poznać również od prywatnej strony.

Jednym z homoseksualistów, który zgłosił się do show, jest Marek Misztal. To 23-latek pochodzący z Poznania. Obecnie mieszka na stałe w Amsterdamie. Planuje stworzyć podcast, w którym ze swoimi gośćmi będzie rozmawiał o seksualności. Już w pierwszym odcinku wyjawił  jedną z rodzinnych tajemnic.

Prince Charming: Marek Misztal ma mamę w więzieniu 

Uczestnicy programu nie mają oporu przed tym, by przed kamerami mówić też o sprawach prywatnych. Marek wyjawił, że jego mama przebywa w więzieniu. Nie wstydzi się tego i bez krępacji wspomniał o tym podczas pierwszego odcinka. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził nieco więcej na ten temat:

Ja jestem z tym pogodzony. Jeżeli ktoś ma z tym problem, to jest to jego problem, nie mój. Jeżeli mi to nie przeszkadza, to czemu mam o tym nie mówić.

Dlaczego mama Marka przebywa w więzieniu?

To jest dłuższa historia. Ale kontakt z moją mamą jest super, bardzo mnie wspiera. Każdy popełnia jakieś błędy. Ważne aby się z nich czegoś nauczyć. Nie wiem, jak długo jeszcze mama będzie w więzieniu. Aktualnie mieszkam w Amsterdamie, więc mam trochę utrudniony kontakt z rodziną czy przyjaciółmi, ale jeżeli mogę, to zawsze się widzimy.

Jak jego mama zareagowała na to, że jej syn pojawi się w gejowski show?

Mama była super zadowolona. Mówiła, że jest cały czas ze mną, wspiera mnie. I jak najbardziej będzie mogła oglądać, wspiera mnie. Będzie mi kibicować.

Będziecie oglądać program Prince Charming?


Marek Misztal z Prince Charming

Marek Misztal z Prince Charming

Marek Misztal z Prince Charming

Marek Misztal z Prince Charming

Marek Misztal z Prince Charming

Marek Misztal z Prince Charming

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×