I po co ta zazdrość? Paulina Krupińska nawet nie ukrywa, że chętnie wygryzłaby Małgorzatę Sochę. I to z czego!

Paulina Krupińska, Małgorzata Socha

Paulina Krupińska, Małgorzata Socha

Paulina Krupińska zazdrości Małgorzacie Sosze. Przed kamerą Jastrząb Post zdradziła, w czym chciałaby wygryźć aktorkę. Myślicie, że się uda?

Za nami pokaz kolekcji ubrań Łukasza Jemioła. Projektant stworzył linię inspirowaną Islandią, czyli najbardziej wysuniętym na północ krajem Europy. W wydarzeniu uczestniczyło sporo gwiazd, które od lat cenią kreatywność artysty. Wśród nich nie zabrakło Małgorzaty SochyPauliny Krupińskiej. Obie uchodzą za jedne za wyrocznie mody w polskim show-biznesie, a jedna z nich nie ukrywa, że nieco zazdrości drugiej. I to czego!

Paulina Krupińska zazdrości Małgorzacie Sosze. Czego?

Po części oficjalnej reporterce Jastrząb Post udało się zamienić kilka słów z Krupińską. Miss Polonia 2012 i gospodyni Dzień Dobry TVN nie mogła nachwalić się projektów, jakie na najbliższy sezon stworzył Jemioł:

Cenię Łukasza za ponadczasowość i wygodę. Za ponadczasowy krój, w którym człowiek czuje się dobrze, nie musi wciągać brzucha i jest bardzo przyjemnie. Ja lubię Łukasza także prywatnie – za jego bezpośredniość, spontaniczność, za to, że jest zawsze serdeczny, życzliwy.

Wychwalając zaprzyjaźnionego projektanta, zdradziła, jak jego ubrania sprawdzają się nie tylko w trakcie wieczornych wyjść, ale także na co dzień:

Dziś miałam całą jego stylizację w „Dzień Dobry TVN”, więc jak ja siedzę tyle godzin na tej kanapie, rozmawiamy z gośćmi, to ja też lubię czuć się komfortowo i lubię mieć na sobie ubrania, które mnie nie krępują.

W tym momencie Paulina niespodziewanie wyznała, że… zazdrości Małgorzacie Sosze bycia muzą Jemioła, którą chętnie zastąpiłaby w tej roli:

Też cenię go za projekty na wielkie wyjścia. Od wielu lat jego muzą jest Małgorzata Socha. Z taką lekką nutką zazdrości ją obserwuję i patrzę na to z wielkim zachwytem. Bardzo jej tego zazdroszczę.

Dodajmy tylko, że Paulina od lat świetnie sprawdza się w roli muzy duetu Paprocki&Brzozowski. Myślicie, że Małgosia też jej zazdrości tej funkcji?


Paulina Krupińska - pokaz Łukasza Jemioła

Paulina Krupińska - pokaz Łukasza Jemioła

Małgorzata Socha i Łukasz Jemioł

Małgorzata Socha i Łukasz Jemioł

Małgorzata Socha i Łukasz Jemioł

Małgorzata Socha i Łukasz Jemioł

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×