Szukaj

Szokujące słowa Otylii Jędrzejczak na temat Joanny Mazur! „Znam drugą wersję wydarzeń” [WIDEO]

Joanna Mazur

Joanna Mazur

Otylia Jędrzejczak nie popiera Joanny Mazur?

Otylia Jędrzejczak skomentowała skandal z warunkami, w których mieszka Joanna Mazur. Gwiazda nie zgadza się z obrazem sytuacji wymalowanej przez media. Co powiedziała? Jej słowa mogą zaskakiwać.

Od emisji ostatniego odcinka Tańca z Gwiazdami, media żyją sprawą Joanny Mazur, a raczej tragicznych warunków, w jakich mieszka niepełnosprawna multimedalistka mistrzostw świata i Europy. Gdy w czasie emisji odcinka Joanna pokazała pokój w internacie, w którym musi żyć, łez wzruszenia nie kryła nawet znana z twardego charakteru Iwona Pavlovic. W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy, które miałyby pomóc lekkoatletce i… lawina komentarzy ruszyła. Jednak, oprócz współczucia, są także głosy pretensji. Nie każdy popiera zachowanie Joanny. Jedną z takich osób jest Otylia Jędrzejczak:

Ja znam drugą wersję niż wersja Joanny Mazur i znam też fundusze jakie otrzymuje, Więc tak naprawdę każdy z zawodników na jej poziomie, posiadający sponsorów i partnerów może zainwestować w wynajęcie mieszkania. Rozumiem też drugi punkt widzenia. Bo kiedy spędzasz 257 dni na zgrupowaniach, a ja tyle spędzałam, to dla mnie wygodniejsze było mieszkanie w akademiku. Te opłaty spadały na klub i wtedy tak naprawdę, kiedy Cię nie ma 300 dni w roku w domu, posiadanie własnego mieszkania jest trochę bez sensu.

Sytuacja Joanny nie jest tak tragiczna, jak mogłoby się wydawać?

Myślę, że trzeba na to patrzeć z dwóch stron. Ja znam wielu zawodników niepełnosprawnych, którzy naprawdę doceniają współpracę, jaką mają z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Ten materiał był pokazany naprawdę mocno, natomiast myślę, że ma dwie strony medalu. (…) W porównaniu z tym, jak było, kiedy my byliśmy zawodnikami, to dzisiaj zawodnik ma zdecydowanie lżej.

Ciekawe, co na to Joanna?

Dramatyczna historia Joanny Mazur chwyta za serce bardziej od jej fatalnych warunków mieszkaniowych!

Szokujące oświadczenie w sprawie Joanny Mazur. Polski Komitet Paraolimpijski zabrał głos

Wielkie poruszenie w sieci po ostatnim odcinku “Tańca z gwiazdami”! Internauci zbierają pieniądze dla niewidomej Joanny Mazur! Zgromadzona kwota już robi wielkie wrażenie!


Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Joanna Mazur i Jan Kliment – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Joanna Mazur i Jan Kliment - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 1

Joanna Mazur i Jan Kliment - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 1

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×