Szukaj

Oscary 2020: Kajetan Góra już wybrał fryzurę dla Małgorzaty Rozenek. W czym zobaczyłby ją na gali?

Małgorzata Rozenek to królowa metamorfoz. O jej włosy dba jeden z najlepszych stylistów fryzur w Polsce, Kajetan Góra. Perukarz w rozmowie z naszą reporterką zdradził, jak uczesałby Rozenek na Oscary i w czym na pewno nie pozwoliłby jej wyjść na czerwony dywan.
Kajetan Góra o fryzurach Małgorzaty Rozenek

Kajetan Góra o fryzurach Małgorzaty Rozenek

Już dzisiaj wręczone zostaną Oscary 2020. Najważniejsze nagrody przemysłu filmowego powędrują w ręce największych gwiazd świata filmu. Zanim jednak dowiemy się, kto dostąpi historycznego zaszczytu i odbierze złotego rycerza z rąk wręczających, czeka nas popis trendów na czerwonym dywanie.

Gwiazdy co roku zachwycają swoimi kreacjami. Za każdym razem możemy podziwiać wysokiej jakości suknie, misternie ułożone fryzury i makijaże wykonane przez największych ekspertów.

Kajetan Góra o fryzurze Małgorzaty Rozenek. Co jej nie pasuje?

Stylista fryzur i perukarz, Kajetan Góra, w rozmowie z naszą reporterką zdradził, jakie są obecne trendy we fryzjerstwie. Przy okazji, na naszą prośbę, pofantazjował i zdradził, jak uczesałby na czerwony dywan jedną ze swoich podopiecznych – Małgorzatę Rozenek.

Zostawiłbym jej przedziałek na środku, bądź z boku, to już kwestia jej uznania, bo w obu przypadkach wygląda dobrze. Zostawiłbym jej takie piekielnie proste, gładkie włosy, tuż przy głowie. Jak w zeszłym roku miała Charlize Theron czy Irina Shayk. W tym momencie powstaje retro look. Ta długość sięgająca lekko za żuchwę robi zmysłowy, kobiecy, bardzo elegancki i bardzo prosty w wykonaniu look.

Obecnie gwiazda przebywa w Stanach Zjednoczonych, więc jej udział w oscarowej gali wcale nie jest niepewny. Kto wie, może zobaczymy ją wśród innych polskich sław, które tej nocy zasiądą wśród publiczności?

Małgorzata Rozenek z ciążowym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek z ciążowym brzuszkiem w atelier Kajetan Góra

A jaka fryzura nie pasuje Rozenek? W czym nie powinna pokazywać się na czerwonym dywanie?

Małgosia jest zwierzęciem show-biznesowym i w zależności od projektu powinna się trochę zmieniać, bo może się to wiązać ze zwykłym opatrzeniem wizerunku. Jeżeli w ciągu tygodnia pojawia się na czterech imprezach i wygląda tak samo, jeśli chodzi o fryzurę i makijaż, to ludzie mogą nie rozróżnić, z której imprezy jest to zdjęcie. Te zmiany urozmaicają jej wizerunek. W jej przypadku, jedyne czego bym się wzbraniał, to loki.

Cała rozmowa poniżej.


Charlize Theron - Oscary 2019Gloria Campano, Bradley Cooper i Irina Shayk – Oscary 2019

Gloria Campano, Bradley Cooper i Irina Shayk – Oscary 2019

Małgorzata Rozenek w płaszczu

Małgorzata Rozenek w płaszczu

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×