Cleo pochwaliła się swoim mieszkaniem! Tak luksusowego studia nagrań w Polsce jeszcze nie było! [WIDEO]

Cleo mieszkanie, studio nagrań

Cleo mieszkanie, studio nagrań

Cleo kupiła swoje pierwsze mieszkanie, w którym obecnie trwają prace remontowe. Jednym z pomieszczeń jest studio nagrań, o którym gwiazda opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką. Jak będzie wyglądało?

Cleo w krótkim czasie odniosła ogromny sukces. Jej talent i urodę docenił cały kraj, a przez chwilę nawet Europa. Gwiazda dzięki współpracy z Donatanem wyrosła na jedną z najbardziej rozchwytywanych piosenkarek w kraju. Jej każdy singiel błyskawicznie zyskuje status hitu, a dotychczas wydane płyty sprzedały się w świetnym nakładzie – obie pokryły się platyną, w tym debiutancka potrójną.

Przyjemnym dodatkiem do sukcesu są pieniądze, które Cleo zainwestowała m.in. w swoje własne mieszkanie, w którym obecnie trwa remont. Gwiazda chce uwić sobie gniazdko, które spełni wszystkie jej oczekiwania:

Cały czas z tym walczę. W momencie kiedy ja jestem w trasie koncertowej i cały czas jeżdżę, to jest mi ciężko to wszystko spinać. Natomiast mam bardzo profesjonalnych ludzi wokół siebie, którzy mi pomagają i którym zaufałam, i wszystko idzie do przodu. Przede wszystkim mam przy sobie bardzo zdolnego pana, który jest złotą rączką, ale też artystą. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że na niego trafiłam – wyznała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Cleo w swoim apartamencie będzie miała własne studio nagrań, którego wnętrze – już z samej opowieści – sprawia wrażenie bardzo luksusowego:

Moje studio, będzie bardzo, bardzo piękne. To będzie jedyne studio, które będzie oszklone w 80%. Nareszcie przeniosłam się z piwnicy ciemnej, do pięknego pomieszczenia, będzie takie glamour.

Mamy nadzieję, że Cleo pokaże zdjęcia ze swojego pięknego azylu 🙂

Zobacz: Małgorzata Ohme pokazała swój nowy dom! Już z zewnątrz wygląda imponująco!

Zobacz: Jak mieszkają Lewandowscy? Anna pokazała swoje luksusy! O takiej jadalni marzy każda pani domu

Zobacz: Adele sprzedaje luksusową willę! Zdjęcia wnętrz pałacu gwiazdy trafiły do internetu: 13 sypialni, 9 łazienek, 7 pokoi…


Cleo – wybory Miss Warszawy 2019

Cleo – wybory Miss Warszawy 2019

Cleo - Artyści przeciw nienawiści 2019

Cleo - Artyści przeciw nienawiści 2019

CLEO – The Voice Kids 2, finał

CLEO – The Voice Kids 2, finał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×