Szukaj

Malwina Wędzikowska nie zostawiła suchej nitki na show-biznesie. „Nie można nie być zmęczonym” [WIDEO]

Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska na temat show-biznesu

Malwina Wędzikowska w ostatnich tygodniach bardzo zmieniła swój styl. Czy to wszystko przez zmęczenie show-biznesem? W rozmowie z Jastrząb Post wyjawiła, skąd wzięła się metamorfoza w jej wizerunku. Zobaczcie wideo!

Malwina Wędzikowska w show-biznesie jest od wielu lat i wydawać by się mogło, że czuje się w nim jak ryba w wodzie. Okazuje się, że nie jest tak do końca. Stylistka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznała, że obecnie ma w swoim życiu moment, w czasie którego musi nieco odpocząć przede wszystkim od mody high-fashion. Był to powód dla którego postanowiła zmienić styl ubierania:

Mam taki moment w swoim życiu, że potrzebuję odpocząć od high-fashion. Myślę, że to wynika z pracy. Bardzo dużo przebywam w kostiumach, w twórczości, w kreacji. Bardzo dużo się zmienia moich obrazów takich na co dzień i potrzebuję prostego t-shirtu i jeansów.

Malwina, która rzadko pojawia się na branżowych imprezach i unika komentowania tematów z życia prywatnego przyznała, że nie tylko zmiana stylu pomaga jej odetchnąć:

Nie wiem, czy można nie być zmęczonym show-biznesem. Bo show-biznes nie jest sam w sobie najczystszą energią na świecie. Ja nie jestem zmęczona. Ale lubię swoją prywatność i intymność, ona mi daje największe wytchnienie.

A Wam co daje w życiu wytchnienie?

Gwiazdy na imprezie popularnej sieciówki: Małgorzata Bela, Kasia Warnke, Magda Mołek, Joanna Horodyńska, Malwina Wędzikowska

Kuba Wojewódzki odniósł się do swojego rzekomego romansu z Malwiną Wędzikowską!

Kuba Wojewódzki eskortowany przez seksbomby na wiosennej ramówce TVN-u. Była też Malwina Wędzikowska!

 

 


Anna Wendzikowska i Malwina Wędzikowska – Paprocki&Brzozowski – The Paradise Club (2018)

Anna Wendzikowska i Malwina Wędzikowska – Paprocki&Brzozowski – The Paradise Club (2018)

Malwina Wendzikowska - wiosenna ramówka Polsatu 2017

Malwina Wendzikowska - wiosenna ramówka Polsatu 2017

Anna Wendzikowska i Malwina Wędzikowska

Fotografia: screen z Facebook.com

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×