Małgorzata Rozenek o podsłuchach u Cichopek i Kurzajewskiego. Przypomniała podobną historię Radka Majdana: „Z opowieści wiem bardzo dużo”

Małgorzata Rozenek, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Małgorzata Rozenek, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Małgorzata Rozenek wypowiedziała się na temat podsłuchiwania Macieja Kurzajewskiego i Kasi Cichopek. Ma bardzo jasne stanowisko w tej sprawie.

Kasia Cichopek w ostatnim czasie nie ma lekko. Najpierw rozstała się z mężem, Marcinem Hakielem, a następnie padła ofiarą afery podsłuchowej. Ktoś zarejestrował jej rozmowę z Maciejem Kurzajewskim i rozesłał ją do Telewizji Polskiej, tabloidów, jak i do Hakiela.

Najprawdopodobniej sprawca, by skutecznie inwigilować duet znajomych, umieścił podsłuch w aucie Macieja, co zresztą zrobił niezgodnie z polskim prawem. Kasia nie odpuściła tej sprawy i postanowiła powiadomić policję o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Kilka dni temu opublikowała pismo od prawników, które trafiło do prokuratury. Gwiazda nie kryje swojego oburzenia, a wraz z nią jej fani. Wszyscy zgodnie potępiają postawę osoby, która chciała nadszarpnąć jej krystaliczny wizerunek.

Mimo całej afery Cichopek może spać spokojnie jeśli chodzi o jej kontrakt z TVP. Nie tak dawno Jastrząb Post udało się dotrzeć do osoby pełniącej ważną funkcję w stacji. Zapewniła nas – a przy tym samą Kasię –, że jej pozycja jest niezagrożona.

Prezes Kurski oddziela życie prywatne gwiazd od ich pracy. Rodzinne kłopoty Katarzyny Cichopek nigdy nie odbiły się na jej pracy. Widzowie ją cenią, podobnie jak szefowie Pytania na śniadanie. Jest zawsze świetnie przygotowana i ma naturalna umiejętność zjednywania sobie rozmówców

O temat podsłuchów zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek, której mąż, Radosław Majdan, w przeszłości padł ofiarą podobnego przestępstwa ze strony swojej drugiej żony.

Małgorzata Rozenek o podsłuchach u Cichopek. Przypomniała aferę z Majdanem

Rozenek nawiązała do sytuacji sprzed lat, kiedy to w aucie jej ukochanego zainstalowano pluskwy podsłuchowe. Zażartowała nawet z tej sytuacji w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Wiesz, o podsłuchach w samochodzie, to ja akurat z opowieści wiem bardzo dużo.

Gwiazda nie ukrywa, że jest przeciwniczką naruszania prywatności w tak skandaliczny sposób:

Nie pochwalam gwałcenia prywatności w żadnym celu. Absolutnie w żadnym.

Podzielacie jej zdanie? Przypomnijmy przy okazji, jak aferę podsłuchową w 2012 roku komentował sam Radek:

Podsłuch, który założyła mi w aucie była żona, logował się chyba w momencie przekręcenia kluczyka w stacyjce, wysyłając dwa sygnały – jeden podający lokalizację samochodu – taki GPS, drugi – udostępniał podsłuchującemu każdy dźwięk pochodzący z wnętrza. (…) Nie poszedłem i nie pójdę do sądu. Dokładnie z tych samych powodów, dla których milczałem na temat przyczyn rozpadu naszego związku. Nie wywlekałem tego, co było w nim złe na łamy tabloidów i witryny portali plotkarskich. Ze względu na pamięć o tym, co było w związku dobre.

Poniżej zacytowana wyżej rozmowa z Rozenek.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski - Wiktory 2021

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski - Wiktory 2021

Małgorzata Rozenek. Konferencja przed premierą jej nowego kursu

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK: Konferencja prasowa "Macierzyństwo według Małgorzaty Rozenek-Majdan", , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Komentarze

 • Obserwator pisze:

  TVP nie powinno rezygnowac z Kasi, jest to bezapelacyjnie najlepsza polska aktorka ostatnich czasow, ta telewizja potrzebuje takich ludzi, przez 17 lat potrafila grac/udawac normalna,porzadna kobiete bedac zwykla szmata, niepodwazalny talent aktorski, przykre dla oszukanej rodziny ale za aktorstwo zasluguje na pochwale

 • Gość Władyslawa pisze:

  Najgorzej jak wszyscy wiedzą co robić jak postępować w razie zdrady męża.Wsrod celebrytów zdrady są na porządku dziennym.Mało jest małżeństw z dużym stażem.Cierpią na tym dzieci ale kogo to obchodzi.

 • esterka pisze:

  To są Swieci,

 • Gość Nela pisze:

  No proszę jaka Gosia jest porządna jeśli chodzi o prywatność. Radziowi nie musi podsłuchu zakładać bo on już pod jej kapciem i ręką nie ruszy bez jej pozwolenia. A co dopiero zafundować sobie flirt. Umarłby z przerażenia ze straci wygodne życie.

 • Gość pisze:

  Dajcieże już tym Cichopkom spokój.

 • Prawnik pisze:

  W sprawach rozwodowych podsłuch może mieć zasadnicze znaczenie dla orzeczenia o winie

 • Gość pisze:

  Podsłuch jak podsłuch, ale o czy gadali że tak toczą pianę.
  ?????

 • Xxx pisze:

  Gośka ty wszystko miałaś wszystko przeżyłaś i gdzie ty nie bylas i co nie widziałaś. A czy nie uważasz że ciebie jest pełno wszędzie ?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×